Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 167 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benimle örnek verdin. Mod lar kural hatirlatmasin yapacaklarını yapsın ozaman. Var sistemi gibi küfür etmiş sayilirmi, hakaretten mi yoksa eleştiri dozu gibi olayı bassinlar. Ayrıca bak varmıs arkadaşlar. Üslubu sevmediginiz varsa basın gitsin. Karşılıklı tartışma,ağır eleştiri başka. Kisilere küfür vs başka. Bence.

Orda takip et var sen oraya tıkla Berkay. Transfer haberi varsa yurt dışı kaynaklı anında yapistiririm buraya. Zaman değerli?
hocam kendimden mi örnek vereyim
üslubunu beğenmediğimizin yazdıklarını görmek istemiyoruz dedin gösterdim işte neden bu kadar alıngansınız

Yattara???

DwpzKQMXcAIJ9E4.jpg

Fotoğraftaki bizzat Ali Yavuz evladımız ise hafiften endişelenirim. Kendisinden çok umutluyum ama bu yaşta bu denli ''Marjinal'' bir tarz benimsemiş olmasını hoş karşılamam doğrusu. Ülkemiz gerçekliğinde, tecrübelerime dayanarak söyleyebilirim ki ''İş'' ine odaklanan birisi böyle saçmalıklara kafa yormaz...
Ne kadar bos ve sacmabi dusunce bu Adam genc genc bile degil cocuk bu yasta boyle giyinmeyecekte 50 yasinda mi giyinecek

Ayın 12 si geldi haftaya cumartesi lig başlıyor forvet sayımız sıfır rakamlada yazayım 0.Berbat yönetimler gördüm hatta dursundan daha kötü bir yönetim başkan gelmez sanıyordum ama bunlar dursunuda geçti.Ulan fransa ligi belçika ligi bir sürü forvet var bizim lige uyacak.Ama 15 gündür tek oyuncuya takılı kalırsanız böle olur işte aciz herifler.

Foruma demir yumruk gerekiyor
Keramettin, danyel, Emrah adminler yasli ve artik yorgun adamlar,

ub.msji

Buna katilamiyorum , bire bir diyaloglarim var , iyi niyetten suphem yok ama bazen de iyilikten maraz dogar ... 50 kere de 100 kere de rahatsizligi belirten olsa bir sey duzelmiyor

Tumden forumla ilgili cokuntu olsa baska dusunurdum , ama bu olay disinda , forum yenilendi , tonla database tasindi , eklentiler hala devam ediyor , sunucu kac kere tasindi

Yani perde arkasinda tonla is var burada , gormedigimiz , sirf sefasini surdugumuz

Ben haklarini yemeyim 10 meselesi varsa forumun 6-7 si mukemmel halloluyor , 1-2 si de olmasi gerektigi kadar (mukemmel degilse de)

Ama 1 konu var ki , uye yonetimi , hani basarisizligin dip noktasi , daha kotusunu baska hic bir forumda gormedim , rezalet malesef

Yoksay kısmında genişletilmesi gerekiyor demek. Modlar rapor ediliyor ama 24 saat burda degiller. Anında müdahale olmayınca iş cigrindan çıkıyor o anda fikir değil klavyeler çarpışıyor. Güzel fikirlerde çöp oluyor. Eskiden daha iyiydi. Konudan atılma girememe cezası yapıştırıyorlardi. Yapsınlar anında, varsa taraflardan şikayet modlara yazarlar. Onlarda ceza indirir veya devam ettirir. Son zamanlarda Twitter, Instagram gibi oldu önüne gelen yardiriyor buralarda. Burası gscimbom forumu diğer forum ve takımların gibi gereksizlerin volta attığı bı yer olmamalı. Dikkat ediyorlar ama hızlı karar ve müdahale lazim. Ayrıca kişilere özel haklari artırmaları gerekir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt