Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 168 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir takimin adam gibi halk ile iliskiler bölümü olsa ve buradan strüktürel bilgi akışı olsa (detaya inmeye gerekmeksizin), boyle abuk supuk takipci kasmak icin bol keseden atan Twittercilara gerek duymayiz.

Buna katilamiyorum , bire bir diyaloglarim var , iyi niyetten suphem yok ama bazen de iyilikten maraz dogar ... 50 kere de 100 kere de rahatsizligi belirten olsa bir sey duzelmiyor

Tumden forumla ilgili cokuntu olsa baska dusunurdum , ama bu olay disinda , forum yenilendi , tonla database tasindi , eklentiler hala devam ediyor , sunucu kac kere tasindi

Yani perde arkasinda tonla is var burada , gormedigimiz , sirf sefasini surdugumuz

Ben haklarini yemeyim 10 meselesi varsa forumun 6-7 si mukemmel halloluyor , 1-2 si de olmasi gerektigi kadar (mukemmel degilse de)

Ama 1 konu var ki , uye yonetimi , hani basarisizligin dip noktasi , daha kotusunu baska hic bir forumda gormedim , rezalet malesef
Evt tespit iyi niyetse cozum farkli, mesela keramettinin beceriksizligiyse cozum farkli olmali sinanim. Oncelikle tespit dogru yapilmali uyelere acik tartisma yurutulebilir

ub.msji

off cok canım sıkıldı duyum falan verin komsular

Sergen yaz transfer dönemi olsa keşke. Yazın uyunmuuor zaten de. Kışinda soğuk oluyor forvet siz kaldık usuyoruz reiss. Ortada haberde yok yabancı basında. Modeste olayı büyük patlayacak daha durun. Neymiş hukuki engel,tehlike. Kısaca bu yönetimin profesyonel idarecileri fiyasko ..

Elmander-Linnes daha önceleri Linderoth gibi isimlerin ne kadar çalışkan oldukları mesleklerine olan saygıları ve taraftarımızla olan bağlarını göz önüne alaraktan..

Norveç-İsveç gibi iskandinav futbolculardan kesinlikle kadromuza oyuncu katmalıyız..

Ben bu oyuncuları sevmeyen beğenmeyen taraftar daha görmedim..

Sayın Cengiz'in 31 ocaktaki konuşmalarını duyar gibiyim

"Sevgili Galatasaraylılar teyakkuz içinde kalalım. Forvet transferi olmadı. Ani ve fevri tepkilerle tuzaklara düşmeyelim . Aklıma, geçme namert köprüsünden ko aparsın sel seni, yatma çakal yatağında ko yesin aslan seni. beyiti geldi. Sahte dostluklardan kendimizi koruyalım burada aklıma Shakespeare'in şu sözü geliyor tanrım ben rakiplerimle baş ederim, beni dostlarımdan koru. Taraftarlarımız ve Fatih hocamla beraber bir kıyam, ayağa kalkış gerçekleştirdik. İnan edin şampiyon olacağız."

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt