Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 216 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zirveden uzaklasirsak elestirilerin sertlesmesi haktir elbet . Ama henuz o durumda sayilmayiz

Peki bazı yanlışları en başından söylemek daha doğru olmaz mı, yarıştan kopup iş işten geçtikten sonra dert yanmak, eleştirmenin kime ne faydası olacak?

Neresinden bakarsan bak kulüp feci şekilde berbat yönetiliyor. Transfer sezonu başlayıp kısa sürede 2 forvet oyuncusu almadıkları için eleştirileri sonuna kadar hak ediyorlar. İlk devre bu takımın forveti olmadığını herkes biliyorken çalışmalarımızı yaptık diyen yöneticiler hala oyuncu almadılarsa her türlü eleştiriyi yapacaksın. Serdar olayı son dakika gelişmesine rağmen defansa oyuncu alınmışken forvet sorunu aylardır devam ederken neden hala ses yok.

Hatasiz kul olmaz fakat hatadan da ders cikarilmasi gerekir. Kimsenin inanamadigi ve inanmak istemedigi sekilde forvet transersiz girildi sezona, bu kadar ay gecti, planlama yapilacak cok zaman vardi. Transfer donemi kaliteli planlamalar yapan takimlara 1 ay degil yil boyu aslinda. Transfer doneminin son dakikasina kadar beklemek malesef kotu bir aliskanlik oldu.

6 puan fark var yasananlara ragmen, kapanir da acilir da. Yerinde iki transfer cok sey degistirir. Transferlerin adapte olmasi icin gecen zamani da kayipsiz gecirmek lazim.

Alan transferi olursa umarim guzel finansal zemin ustune kurulur anlasma. Yanina bir de fiziken daha guclu, top tutabilecek birini alirsak tadindan yenmez.

maçtan önce kap gelir mi acaba tepki göreceklerini biliyolardır bide maçın kötü geçme ihtimali yüksek orda olacak bütün taraftarlar yönetimi istifaya davet etsin cimbom cimbom diyerek dönmeyin ordan transferin ilk günleri maicon,garry ilk gidenler en az 1 forvet 1 stoper ilk gelenler olmalıydı dalga geçiyolar bizle..

Ayni seyi yazmayi dusunuyordum, transferin ilk gunu bir golcu aciklanmaliydi
Bu zaten taraftari takmadiklarini acikca gosteriyor

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fernando 'dan tüm beklentimi kestim ben PSG 'den 6 mil.€ teklif varsa saniye düşünmem satarım hatta yerine transfer yapmasalar bile isyan etmem, Donk 'u koyarım oraya A.Karnuçu 'ya şans veririm ama Fernando 'nun şu haliyle orta sahada var olması canımı sıkıyor

Mariano için zaten bonservis talep etmemize bile gerek yok hayrına gönderelim Flamengo 'ya bir hayır dualarını alırız

Belhandayi 8e satalim gitsin. Dengesiz bir adam ne zaman ne yapacağı belli olmuyor. Ama işte bu yönetim gönderdiği adamlar yerine oyuncu alacak kapasitede değil.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fernando 'dan tüm beklentimi kestim ben PSG 'den 6 mil.€ teklif varsa saniye düşünmem satarım hatta yerine transfer yapmasalar bile isyan etmem, Donk 'u koyarım oraya A.Karnuçu 'ya şans veririm ama Fernando 'nun şu haliyle orta sahada var olması canımı sıkıyor

Mariano için zaten bonservis talep etmemize bile gerek yok hayrına gönderelim Flamengo 'ya bir hayır dualarını alırız

ne donku ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt