Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 218 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yunus Akgün'e sanmıyorum ama Roma, Lazio falan teklif yapıyorsa direkt verelim. Veya bir Anadolu kulübüne kiralayalim fakat 90 dakika oynayabileceğini sanmıyorum bizim ligde ki takımlarda malesef.

Selcuk 1985
Donk 1986
Fernando 1987
Ndiaye 1990

pek gelecek vaat eden oyuncularin olmadigini söyleyebiliriz. ndiaye zaten geri dönecek sezon osun. diger 3üde net bitik oyuncu

mevsimi gecmis oyunculari orta sahada görmek istemiyoruz

ndiaye yeniden kiralansa bile asgari 3 orta saha lazim bu takima.
Fernando Galatasaray kariyerini tamamlayalı çok oluyor, hep bekledik sabrettik ama artık iyice yüzsüzlüğe vurmuş işi, Sinan ne kadar tembel oynuyorsa Fernando 'da o kadar tembel oynuyor

Selçuk hakkında zaten yorum bile yapmak istemiyorum

Donk 6 ay sonrasında bildiğimiz Donk oldu yine

Ndiaye zaten Muğdat'ın orta saha versiyonu gerçekten orta saha oyuncusunun ne yapması gerektiğine dair hiçbir fikri yok futbolu bilmiyor resmen

Bence tek sıkıntı gelecek vaat etmeleri değil reis orta sahamızın. Tamam ön alan için Belhanda Emre hatta Atalay işimizi görür ama ya orta saha tandemi ? dökülüyor resmen ne oyuna direnç katabilirler ne takımı organize ederler ne defans yaparlar he hücum katkıları var ne geçiş oyununa yardım ederler ne kapalı savunmaları açmaya çalışırlar ne ceza sahasına koşu yaparlar ne geriden top çıkarırlar

Donk-Fernando-Ndiaye-Selçuk dörtlüsünü birden önümüzdeki sene kadroda görmek istemiyorum

Leipzige karsi oynadimiz oyuna kadroya bakin utanin ey yönetim capsiz bereceksizler. Arkadas biride cikip demiyorki kardes paramiz yok transfer yapamiyoruz diye ama dur sen gider defansa 3.2 milyon euro verebiliyorsan ozamanda mecbur forvet alacaksin eksik bölgelerini kapatacaksin. ama yok gidiyorlar birde sol bekimiz yokmus gibi bursadan kovulmus adami aliyoruz ve birde gizliyorlar nekadar para harcadiklarini.

Fernando Galatasaray kariyerini tamamlayalı çok oluyor, hep bekledik sabrettik ama artık iyice yüzsüzlüğe vurmuş işi, Sinan ne kadar tembel oynuyorsa Fernando 'da o kadar tembel oynuyor

Selçuk hakkında zaten yorum bile yapmak istemiyorum

Donk 6 ay sonrasında bildiğimiz Donk oldu yine

Ndiaye zaten Muğdat'ın orta saha versiyonu gerçekten orta saha oyuncusunun ne yapması gerektiğine dair hiçbir fikri yok futbolu bilmiyor resmen

Bence tek sıkıntı gelecek vaat etmeleri değil reis orta sahamızın. Tamam ön alan için Belhanda Emre hatta Atalay işimizi görür ama ya orta saha tandemi ? dökülüyor resmen ne oyuna direnç katabilirler ne takımı organize ederler ne defans yaparlar he hücum katkıları var ne geçiş oyununa yardım ederler ne kapalı savunmaları açmaya çalışırlar ne ceza sahasına koşu yaparlar ne geriden top çıkarırlar

Donk-Fernando-Ndiaye-Selçuk dörtlüsünü birden önümüzdeki sene kadroda görmek istemiyorum
fernando adam olsaydi sivas macinda robinhoya yakin oynardi, iki golü de onun serefsizligi yüzünden yedik. diger iki brezilyalinin da cok büyük hatalari var tabiki. bu adamin tas catlasa 30 dakikalik kondisyonu vardi, sahada afedersin 40.dakikada g.tünden solan geberik bir brezilyaliya ihtiyacimiz oldugunu sanmiyorum. donku sürekli övüyordum ama o da sözlesmeyi kurtardim herhalde diye iplemiyor sanirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt