Transfer Nöbeti (ARŞİV 15) - Sayfa 456 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
muslera
linnes luyindama marcao xxx
xxx seri
onyekuru feghouli babel
samatta

belhanda+diagneyi satip sunu yapmak lazim. sol bek ve diger orta saha yine uygun yasta ve kaliteli olursa ucariz. en fazla 2 kiralik oyuncu olmali. seriden sonra onyekuru yine olabilir eger bu serefsiz napoli adami almayacaksa.​
Yalnız Kuru'nun sağ kanatta hiç iyi performans vereceğine inanmıyorum renktas

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Daha Ne olsun şevkicim
Böyle kompleke bi ismi parayla alamazsın
Hagi de bize bitik diye geldi.Ama bize gelince herşey değişti.Ki bu genç.Daha iyi olmazdı

Lafim yok futbolcuya bizjm icin bicilmis kaftan bir transfer olur bence de ama forumda ve insanlarda ki algı modric gelmis gibi abartılı biçim de böyle aşırı beklenti icinde olmak o futbolcunun üzerinde ki baskıyı da arttırır bu sebeple gelirse hayır bir transfer olur umarım.

Seri gibi iyi bir kiralık daha denk getirebilirsek Diagne'den gelen para direk Samatta'ya gömülür

2 ihtimal var

Banega transferi gerceklesirse ki bonservis olarak 6 milyon euro’dan bahsediliyor,ozaman samatta icin luyindama formulu devreye girebilir (3 milyon + zorunlu satin alma mesela)

Banega olmazsa ve Mensah’a yönelecek olursak ozaman diagne’den gelen para samatta’ya gidebilir,mensah’i satin alma opsiyonlu kiralariz ozaman

bartuğ 6 numara
mustafa kapı 8-10 numara
göktan ışılak 8 numara
hamza akman 8-10 numara
berkay atay 6 numara

ben evlatlarımı unutmam.daha da unuttuklarım vardır ortasaha için.ismail zehir,samet,atalay yıldırım(cok yetenekli) vs

2 ihtimal var

Banega transferi gerceklesirse ki bonservis olarak 6 milyon euro’dan bahsediliyor,ozaman samatta icin luyindama formulu devreye girebilir (3 milyon + zorunlu satin alma mesela)

Banega olmazsa ve Mensah’a yönelecek olursak ozaman diagne’den gelen para samatta’ya gidebilir,mensah’i satin alma opsiyonlu kiralariz ozaman
bence Banega işi olmayacak anca Belhanda'yı satmamız lazım,Seri-Banega-Belhanda bence iyi 3lü olmaz benim görüşüm yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt