Transfer Nöbeti (ARŞİV 16) - Sayfa 452 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 16)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
trt 3 spor'da az önce ben arfa'nın fener için istanbul'a geleceği açıklandı. ben arfa düzensiz biri ama ligimizde iş yapar. boş biri değil.

DIbDR4iUQAAnyC6

Adamlar iyi oyuncu almaya devam ediyor

Diakhaby
Tielemans
Kongolo
Meite
Jovetic
Keita Balde
Az para harcasınlar bunlar çok zengindi bi de mbappeyi verdiler Gareth Balei alabilirlerdi

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

trt 3 spor'da az önce ben arfa'nın fener için istanbul'a geleceği açıklandı. ben arfa düzensiz biri ama ligimizde iş yapar. boş biri değil.
Psg menajeri söylemiş ama ben Arfa Turkiye ligini istemediği belirtildi. O iş çok zor adamin 15 milyon euro alacağı var psgden onları almadan gitmez bir yere.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu ben arfa'nın 1 numaralı fan sayfası ( ben arfada takip ediyor) perşembe günü belli olucak demiş ( perşembe günü avrupada transfer bitiyor) ya türkiye ya psgde kalır demiş

Psg menajeri söylemiş ama ben Arfa Turkiye ligini istemediği belirtildi. O iş çok zor adamin 15 milyon euro alacağı var psgden onları almadan gitmez bir yere.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

olimpik lyon da peşinde ama fener taraftardan baskı görüyor avrupadan da elendi aziz gözünü karartıp parayı bastırıp alabilir. maddi gücümüz var dedi. inşallah almazlar.

lyon başkanı eğer birini yollarsak ben arfa'yla temas kurarız demiş. iş sergenin dediği yere geliyor. lyon 2-3 gün içinde ofansif oyuncu satarsa ben arfayı alır ama 2-3 gün kala oyuncu satarmı bilemem

Beyler hızlı forvet lazım biliyorum ama Lacina Traore ye ne dersiniz? Monaco da yedek kulübesine bile giremiyor. Yazık be. Alsak olmaz mı? Daha alan olmamış ölücülük yapalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt