Transfer Nöbeti (ARŞİV 17) - Sayfa 408 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 17)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya Apo daki sorun adam bir yönetici degil benim gözümde. Adami dik Floryanin basina futbolcular ile ugrassin dursun. Eminim bunu seve seve de yapar, ama yönetimsel islere karismasin.

Takimi saraya falan götürmesi, zirt pirt konusmasi. Futbolcular cok seviyor kendini, iste Floryanin "babasi" olsun ne güzel o da seviyor topcularin yaninda olmayi.

Abdürrahim Albayrak kalsaydıda büyük olasılıkla Podolski gelirdi ayrıca Pereira ve Değirmenci ile prensipte anlaştı iddiaları vardı bi de golcü ve stoper alınırdı Amrabatta kalırdı,bu çapsız Dursun-Cüneyt tipi adamlardan daha akıllı işler yapardı,Abdürrahim Albayrak gittiğinde sevinmiştim ama yerine gelenler 1000 kat beter çıktı.

bilmiyorum artik. doktorlari ve ailesini kadar bu isin icine karistiracak kadar girecegini düsünmüyorum bu hastalik konusunda acikcasi.

Bana garip geliyor iste, bu adam onca hazirlik yapti baskanlik icin. Yanilmiyorsam liseye karsi düsünceleri vardi zaten. Bilmiyorum yani benimki sirf bir düsünce ama adam cok istekliydi baskanliga, secim sürecine bu kadar kisa bir süre kala birden böyle bir hastalik olayi cikmasi bana pek inandirici gelmedi.

Burasi Türkiye, her pisligi beklerim ben acikcasi.

Bana garip geliyor iste, bu adam onca hazirlik yapti baskanlik icin. Yanilmiyorsam liseye karsi düsünceleri vardi zaten. Bilmiyorum yani benimki sirf bir düsünce ama adam cok istekliydi baskanliga, secim sürecine bu kadar kisa bir süre kala birden böyle bir hastalik olayi cikmasi bana pek inandirici gelmedi.

Daha öncede varmis doktorlara inanirsak yani.
Belki dedigin gibi bir sürec olmustur ama öztürk inan kiraci bilmem neyi dinlemezdi ki okadar laf atti adama secimden önce yani.
Bence ciddiden saglik sorunu var adamin. Her konuda bir senaryo cizmemek gerekir herhalde.

Son düzenleme:
aciktim beyler

tumblr_m7mz4qrWt91rti9duo1_1280.jpg

Abi yapilirmi bu ya demin yesem mi yemesim mi diyodum iskender simdi onumde resmi ?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abdurrahim Albayrak davranislari, yaklasimlari ile Galatasaray'a yakismayan bir yoneticiydi tamam da o kadar profesyonel olmayan bir ortam var ki kulubun icerisinde, onun tarzinda bir isme ihtiyac var basari saglayabilmek icin. Turkiye'nin Galatasaray'in gercekleri bu. Hic dusundunuz mu niye Galatasaray hep basarili oldu Abdurrahim Albayrak Florya'da iken? Elimizdeki cogu futbolcu profesyonellikle alakasi olmayan, duygulariyla hareket eden adamlar. Albayrak gibi bir adami bulmusken etinden sutunden hep faydalaniyordular. Yabancilar da dahil.

------------Muslera------------
Pereira--Chedjou--Semih--Telles
---------Melo---Selçuk---------
---Yasin---Sneijder---Podolski---
------------Gignac--------------
Yedekler:Gökhan,Sabri,Balta,Hamit,Emre,Amrabat,Burak
Abdürrahim Albayrak ve Ali Dürüst kalsa bu şekil olurdu galiba :asd22:

Biraz gerçekçi konuşmak istiyorum.
Sevilla'da Carlos Bacca denilen Kolombiyalı forvet oyuncusu var. Hem pahalı değildir, hemde çok yetenekli. Bu ligi süpürür.
Sevilla maçlarını seyrederken oyun tarzını hep beğenmişimdir. Çok yararlı olur.

207664.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt