Transfer Nöbeti (ARŞİV 17) - Sayfa 414 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu diagneye hiç teklif yokmu acaba cidden

bugün öğlen kulübü arayıp bizim halısaha takımı için 20 tl kiralama teklifi edicem diagneye bakalım yine yok diyebiliceklermi

halı sahadaki 6-7 kişi kanser olalım diğer taraftarlar kurtulsun

Nasıl lanet bir takım kurdularsa her maçtan sonra cezalı ve sakat sayısı katlanarak devam ediyor, her hafta başka bir takım çıkıyor. Rastgele dandik bir takımı yenince hoca aynı takımı yine çıkarıyor sonra puan kaybı ve eksikler baş gösteriyor. Böyle takım olmaz olsun. Tr liginde böyle bir oluşumun 4.sırada olması ligin dandikliğini gösterir

POCO F2 Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Takım kötü ve kalitesiz. Bjkye karşı izlerken daha iyi anladım. Rakibi tehdit edecek 1 tane bile oyuncu yok. Bu oyuncu kadrosuyla bu aene hiçbir derbiyi kazanamayız, diğer rakiplere karşı da inişli çıkışlı performanslar olur. 1. sınıf 3 tane hücumcu alınmadan hiçbir şey olmaz bu takımdan. Biri safi yetenek ve skorer 10 no , biri hızlı ve yine skorer bir kanat diğeri de hareketli ve beyni olan bir forvet

Alginin kralini yapiyorlar bu sezon helal olsun Ali koca

Bunların var bir planı. Sene başından beri yayıncı kuruluşu kendilerine düşman olarak belirlediler. Bu en son küfür olayını ali koçun yönlendirdiği birinin yapmadığı ne malum? Amaçları yayın haklarını beinden alıp acun ve sarana vermek olarka görüyorum ben. Böylelikle tepeden tırnağa ülkedeki futbolu tekele alacaklar. Bu sezon ki yapılan pislikleri ben hiçbir zaman görmedim. Bu dediğim de çıkarsa hiç şaşırmam

Of ulan off ne hallere düştük?

Koskoca Galatasaray takımının genel kadrosunda 3 tane orjinal orta saha, 2 santrafor var. Biri sakat diğeri kafadan ve yetenek olarak sakat.

Kadroya bak be kadroya... İstesen 4-4-2 bile oynayamıyorsun. Şaka gibi ya...
Koskoca çınarda maç günü geldiğinde açıyım da izliyim şu adam ne oynuyor be diyebileceğimiz Marcao hariç tek adam yok. Onu da savunma diye saymasak kocaman bir 0. Takimda bir tane Muslera hariç güvendiğim adam yok. Bir oyuncumuz karşı karşıya kalsa top ağlara gitmeden kimse kesin gol yapar bunu diyemez. Eskiden böyle miydi? Baros, Gomis vs gelisinden gol olacağı belli oluyordu. Selçuk'un prime hali şu takimda Hagi etkisi yapar. Vasatlastik hemde öyle böyle değil. Şuan bir kuzey ülke takımının bizi tokat manyağı yapmaması içten bile değil. Üzülüyorum nereden nereye geldik. Futbol kitaplarinda kulüp nasıl yönetilmez başlığı olsa direk suanki halimiz ders olur dünyaya.

Mısırlı santrafor, Onyekuru ve orta saha için Scout transferi en ideali, Anadolu kulüpleri ve Başakşehirle falan muhatap olmamak lazım

Asamoah i Alsak hem sol bek hem sol açık hem orta sahada kullanırız .Çok maas vermeden alsak iyi olur etobodan kurtulabilsek sonuçta Juventus ve interde oynadi bu adam bir Melo performansi alırız

Bunların var bir planı. Sene başından beri yayıncı kuruluşu kendilerine düşman olarak belirlediler. Bu en son küfür olayını ali koçun yönlendirdiği birinin yapmadığı ne malum? Amaçları yayın haklarını beinden alıp acun ve sarana vermek olarka görüyorum ben. Böylelikle tepeden tırnağa ülkedeki futbolu tekele alacaklar. Bu sezon ki yapılan pislikleri ben hiçbir zaman görmedim. Bu dediğim de çıkarsa hiç şaşırmam
Yeminle aynını düşünüyorum rengim bende, saran ve acun bu işin altından çıkcak kesin ya kesin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt