Transfer Nöbeti (ARŞİV 18) - Sayfa 494 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim anlamadığım listemi verdim transfer istiyorum 1 orta saha 2 forvet 1 kanat mutlaka lazım dersin okur biter bütün isimleri saymanın Galatasaray’a faydası oldu mu sizce ? Valla herkez paranın peşinde yoksa arma aşkı vs hikaye 3m kazanıyor senede madem bu kadar sevgisi var 500 bine 5 yıl devam etsin
.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bir Arsenal taraftarı olarak söylüyorum 2 senedir oynamayan futbolcu her zaman risklidir. Mesut'u alarak risk aldılar. Riski azaltmak için İrfan Can'ı alacaklar. Çünkü şampiyonluk yarışında Beşiktaş ve Galatasaray ile yarışıyorlar. Ayrıca, bu sene Fenerbahçe'de seçim olacak.

Benim anlamadığım listemi verdim transfer istiyorum 1 orta saha 2 forvet 1 kanat mutlaka lazım dersin okur biter bütün isimleri saymanın Galatasaray’a faydası oldu mu sizce ? Valla herkez paranın peşinde yoksa arma aşkı vs hikaye 3m kazanıyor senede madem bu kadar sevgisi var 500 bine 5 yıl devam etsin

Konuda kaval çalmak yasaktır

Yani sen şimdi hoca isimleri açıklaması bu yönetimirfanı gizlice transfer eder ve fb devreye girmezdi mi diyosun.

Kulubu 10 milyon istiyormus
Maaşınıda düşündüğümüzde İrfan'dan daha ucuz ama sana 30 milyon getirme ihtimali var gelecekte. 3 şimdi 6-7 1.5 sene sonralı bir teklife evet deme ihtimalleri de vardır bence. Yada aynı takımda Melih İbrahimoğlu var hem Tr statüsünde de oynuyor o mesela o 2-3 'e bitebilir sanıyorum. Her neyse bu yönetim beceriksiz maalesef yeni yönetim umarım bu tarz adımlar atar şu anki yönetim daha Onyekuru ve Halil transferlerini açıklamadı umarım onlarda sorun olmaz.

Satış yapamazsak bu saaten sonra kimse alamayız ki yapamayacağız gibi görünüyor.

Bence kiralık miralık birilerini alıp transferi kapattık açıklaması gelmeli yönetimden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt