Transfer Nöbeti (ARŞİV 19) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 19)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Noldu saat 9 da ayrıca ,yeni girdim siteye ?

Yeni formalar açıklandı. Sneijder-Podolski ikilisninn yanıdaki çakma yıldızlara bakarmısın :)

fft104mm3788302.jpg

>Liverpool are considering a move for Paris St-Germain defender Lucas Digne, 22. (Daily Mail)

Telles PSG'ye HO diyelim mi?

Telles'i 10 milyona satıp o paraya Rafael-Gervinho paketi yapsak takım 2 kademe üste çıkar.0 para harcayarak takımı güçlendirmiş oluruz

Sponsor nerede sayın özbek? Madem sponsor yok 2 ay önce sızmış formaları neden bu kadar bekletip .. Bok var gibi sayaç mayaç koyup yayınlıyorsunuz ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dayanamadım aldım gene siyah formadan :D Ulan bamlı sezonda bile forma almış adamım başkanı,teknik direktörü ne kadar çapsız olursa olsun Galatasaray'a küslük olmaz

Kadrosunu şu ana kadar Bilal Kısa, Lukas Podolski, Lionel Carole ve Jem Karacan gibi isimlerle güçlendiren Galatasaray, bu ilk operasyonun ardından ikinci dalga için de düğmeye bastı.

Bu doğrultuda anlaşma sağlanan ilk isim, Hamza hocanın eski öğrencisi Oumar Niasse. Ancak öncelik Gervinho’ya verildiği için, Hamzaoğlu da Niasse’yi yedek kulübesinde oturtmak istemediğinden, bu transfer girişiminin askıya alındığı bildirildi. Uzun süredir Galatasaray’a gelmek için fırsat kollayan Niasse’nin, konuyla ilgili olarak Hamza Hamzaoğlu’nu aradığı ve imza için haber beklediği de gelen haberler arasında. Hocadan onay çıkarsa, Niasse kiralanacak.

:asd22::asd22:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt