Transfer Nöbeti (ARŞİV 19) - Sayfa 479 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 19)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dopingi yapmış adamın ceza alması gerekir bu ceza da mendir. adamın men alması ve bir süre maçlara çıkmaması gereken yerde sen profesyonel maça çıkarıyorsun ...
kaynağı rastgele verdim google amcaya " shaktarda doping skandalı" de tonla kaynak çıkıyor.
adam ceza almadı diyorum sana. Ceza alıp oynatsa tamam.
fanatikin yaptığı resmen yalakalık, böyle bir şey mümkün değil her türlü iddiasına da girerim.

Fred'in idrar numumesinde cikan madde "hidroklortiazid" idrar söktürücüdür.

Doping olacagini sanmiyorum. Sıkıntı cıkmaz.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

d188285890398996508949345ac9b4c6.jpg

[VINE]eXA1qj2aEA7[/VINE]

LANET OLSUN,ŞU ADAMLARI KADRODA TUTAN,BAŞARI BEKLEYEN BÜTÜN YÖNETİCİLERİN ALLAH BELASINI VERSİN YA

Abi ben maçı kapattım Umut oyuna girecek diye. Bunu görmedim doğal olarak. Burda top baraja çarpıp kornere gitmiyor sanırım herkes geri dönüyor.

Ordan kendi imkanlarıyla topu avultamı vurdu abi ?

o scout iside bosuna, cünkü iyi cikan adamlari zaten alamiyorlar örnegin araujo, polanyali kaleci filan fistik.
baska takimlar coktan gözünü dikmis oluyor.

Netlik kazanmadı işte niye hükmen malup olsun, farklı bir şey mi anlatıyorum, ceza almamış oyuncuyu niye oynatmasın akıl var mantık var
hemde adam doktor raporuyla kullanmış o maddeyi lucescu açıkladı.

mantıken senin açıklaman daya uygun ama gazeleteler öyle yazıp fener de uefaya şikayet edince insan bir başka düşünüyor. lucescu gibi adam yaş tahtaya basmaz diye düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt