Transfer Nöbeti (ARŞİV 19) - Sayfa 482 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 19)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
melo gitmek istiyor bunu kafasına koymuş bizde interden medel'i istedik vermediler nagatomoyu önerdiler bizde kabul ettik.

telles takımdan ayrılıyor. 8 milyon € karşılığında.

medel olsaydı kanat transferine yoğunlaşacaktık ama olmadı. bu yüzden hoca bu bölgeye ayırdı bütçeyi. ozan tufan ile sıkı pazarlık içindeyiz. 8 milyon€ civarı bir para istiyor bursa. biz ise dany+bir ücret verdik bakalım.

şimdilik bu kadar.

Hoca bize karekterli oyuncular lagzım deyip Ozan Tufanı alıyorsa kendiyle çelişiyor bu iş Ozanlarla olacak iş değil ben 3 4 milyona avrupada ondan daha iyi kesici topa oyuna sokan adam bulurum çok bi numara görmeyen tek benmiyim bu adamda.

2 KUPA TEK ŞAMPİYON! ‏@AslanStatistic 8 dk.8 dakika önce
Nevzat Dindar. Hamza Hamzaoğlu'nun istediği Gary Medel'in Galatasaray'a transferi Inter'in Melo+3 milyon € istemesi üzerine gerçekleşmedi.

Bizim 3 milyon euromuz yokmuymuş:red:

Hoca bize karekterli oyuncular lagzım deyip Ozan Tufanı alıyorsa kendiyle çelişiyor bu iş Ozanlarla olacak iş değil ben 3 4 milyona avrupada ondan daha iyi kesici topa oyuna sokan adam bulurum çok bi numara görmeyen tek benmiyim bu adamda.

Bende ayni kanaatteyim itici gekiyo adam bana o paralara song alinir barçadan hem

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alex tellesi meloyu wesleyi muslerayi satip koy takimina donuselim de hamza kendini rahat hissetsin .

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2 KUPA TEK ŞAMPİYON! ‏@AslanStatistic 8 dk.8 dakika önce
Nevzat Dindar. Hamza Hamzaoğlu'nun istediği Gary Medel'in Galatasaray'a transferi Inter'in Melo+3 milyon € istemesi üzerine gerçekleşmedi.

Bizim 3 milyon euromuz yokmuymuş:red:

oda halki medel 10 melo 7 milyon ve isteyen sizsiniz ozaman sade takas olur.
yada melo kalir nasilsa kontratli oyuncumuz.

Ozan kesinlikle aradıgımız ön libero değil..alırsak iyi iş yaparız sag bek sag acıkta da iş yapar ama ön liberoda iş yapmaz melodan sonra

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt