Transfer Nöbeti (ARŞİV 6) - Sayfa 475 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 6)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Diagne' ye o kadar para vereceğimize, Pato veya Balotelli' ye niye vermedik ?

Diagne' nin elimizde patlamayacağının garantisi var mı ? Bence patlayacak, sorunlu bir adam..

Alan konusu icin ekran goruntulerini adminlere attim. Serdar konusunda da attim. Mitroglu, Diagne, Luyindama, MAicon, Yunus olaylarinda da attim. Emre mor icin de aldigim haberin ekran goruntusunu atabilirim dileyenlere. Alanda farkli seyler oldu. Ben hepimiz icin haber almaya calisiyorum. Azicik saygi lutfen

Çok merak ettim ss atabilirmişim hocam merakımız bir nebze azalsın kafayı yer olduk forvet diye

abicim ,sana sorma diyenmi var özel mesaj diye birşey var gelin özelden yanıtlıyayım diyor perşembe pazarı gibi ortalıga yaymanın anlamı ne onamı faydası var bilgi aldıgı insanamı

Tamam da ne alaka adam yazıyor işte renktaşlari ile bilgi paylaşıyor ne güzel .. forumun amaci bu değilimi ?
Burda avukatlık hakimlik veya felsefe yapmaya gerek yok ki ..
gizli ajan fln sanki siyasi bilgiler paylaşan edward snowden dan bahsediyoruz Allah aşkına adam bildigin transfer duyumları veriyor

Taraftar twitter trendi baslatsin. Zaten tek taraftar sayesinde Serdar daha kadroda. Yunus gitmesin ve Emre Mor gibi karakteri zayif ve tembel herif gelmesin.

kasımpaşa hem 13 milyon peşin ,hemde diagnenin 1.1 milyon euro alacağının yarısını ödememizi istiyomuş :) lan şunlara kazıklanmayın gidin tetteh için spartaya basın onlara kazıklanın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt