Transfer Nöbeti (ARŞİV 6) - Sayfa 473 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 6)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alan konusu icin ekran goruntulerini adminlere attim. Serdar konusunda da attim. Mitroglu, Diagne, Luyindama, MAicon, Yunus olaylarinda da attim. Emre mor icin de aldigim haberin ekran goruntusunu atabilirim dileyenlere. Alanda farkli seyler oldu. Ben hepimiz icin haber almaya calisiyorum. Azicik saygi lutfen
Gönder gelsin bakalım Yunus olayını atabilir misin asıl onu dillendiren kim acaba

maicon'u neden yolluyoruz arkadaş salak mıyız. önümüzdeki 20-25 maçta marcao-semih ikilisine mi güveniyoruz. biri sakatlandı mi ahmet çalık

XT1650 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Okuyun biraz okuyun. Kimse Semih oynayacak demiyor. Yeni stoper alınacak diye Maicon gidiyor gidecekse tabii o da. Ayrıca Maicon'un Semih'ten çok çok üst düzey bir fazlası yok yani bunu da bilelim de konuşalım. Maicon kapanan takımların stoperi olur anca. Savunma çizgisi önde kalınca götünü toparlayıp hızlı kanatlara forvetlere yetişeceğim diye kendini paralayıp yine de adam akıllı yetişemiyor.

Alan konusu icin ekran goruntulerini adminlere attim. Serdar konusunda da attim. Mitroglu, Diagne, Luyindama, MAicon, Yunus olaylarinda da attim. Emre mor icin de aldigim haberin ekran goruntusunu atabilirim dileyenlere. Alanda farkli seyler oldu. Ben hepimiz icin haber almaya calisiyorum. Azicik saygi lutfen

özgür bence attıgın bütün iletileri sil yada sildir buradan inanmayan inanmaz 40 yaşında adamlara söven ergenler bile var burada
bir bilgi alıyorsun enazından sende mahcup olma karşındaki insana

Emre morun gelmesini cok isterim

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Türk hava yollarında çalışan bir arkadaşım ile konuştum şimdi bilgisayardan bakmış araştırmış bu sene altına yatırım yapmak lazımmış.

Bu Luyindama boyuna göre bayağı hızlı, fizik olarak sağlam, sert ve o boyuyla + olarak çok iyi sıçrıyor ki hava toplarında bayağı etkili görünüyor

Gelirse Marcao 'nun hava toplarındaki nispeten sıkıntısını da çok güzel örter Marcao&Luyindama bence çok iyi stoper ikilisi olur

Maiconda gitsin 5 e.Luyindama onun parası ile alınır.Diagne,Mitroğlu,Emre,Luyindama ile kapatsınlar transferi.Yapacak birşey yok umarım 9 a filan indirtirler diagneyi.Bu öküzlerin maksimum yapacağı hamle bunlar olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt