Transfer Nöbeti (ARŞİV 19) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
falcao hakkımızda hayırlı olacaksa gelip gollerini sıralayacaksa bu transfer olsun allahım, yok hayırsız olacaksa yerinde kalsın benim temennim budur. isim olarak çok büyük bir isim kabul ediyorum ama form anlamında ne durumda olacak bize ne verecek emin olamadığım için böyle bir temennide bulunuyorum

Galatasaray’da Radamel Falcao pazarlığında en kritik gün geldi, çattı. Haftalardır süren yılın transfer girişiminde düğüm bugün çözülüyor. Nevzat Dindar / Milliyet

Devamı;

Mariano Diaz transferinden sonra Falcao’yu gözden çıkaran Fransızların istediği 3 milyon euro bonservis bedelini Galatasaray kesinlikle vermek istemediğini karşı tarafa bir kez daha iletti.

Mendes ve Ahmet Bulut da, Falcao’nun Galatasaray ile anlaştığını ancak bonservis talep edilmesi halinde işin bozulacağını Monaco’ya aktardı.

Görüşmelere FaceTime yolu ile katılan Falcao’nun da, “Galatasaray’dan iyi bir teklif aldım. Beni düşünmeyen sizsiniz. Vereceğim karara da saygı duymanız ve zorluk çıkarmamanız gerekir” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Transferde atağa kalkan Galatasaray, Fenerbahçe'nin de ilgilendiği genç yıldızı bitiriyor. Sarı kırmızılılarda sürpriz bir aday daha adaylar arasında...
Yeni sezonda savunma tandemini Marcao - Luyindama ikilisiyle oluşturacak olan Galatasaray’da, bu oyuncuları yedekleyecek takviyeler aranıyor.
Ahmet Çalık’ı da gözden çıkaran Cim Bom’da, ilk aday Bursaspor’dan Ertuğrul Ersoy.
Zaman zaman Donk’un da bu bölgede oynatılması düşünülüyor.
Geçen sezon kiralanan Semih Kaya da adaylar arasında.

hürriyet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt