Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 350 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bizim Mönchengladbach yine haril haril calisiyor. Bugün de Salzburg dan stoper Hinteregger'in satin alma opsiyonu ile kiralandigini acikladilar.

CYNQ7-8WsAEePqh.jpg

EPL den de kac takim istiyordu bunu. Satin alma opsiyonu 12 Milyon.

Ulan bir Gladbach kadar olamadik anasini satayim adamlar 5 senede en dipten en yüksege cikti Bundesliga'da. Isteyince demek ki hersey oluyormus, az kaldi borcu falan da kalmaz bu gidisle kulübün. Akilli planli bir sekilde hareket edince 5 senede neler basarabiliyor bir kulüp.

Bu konuda Atletico da cok güzel bir örnek, sirf borc ve zarar ederken adamlar nereye geldi son 5-6 senede.

Son düzenleme:
Yedek diyoruz beyler yedek takim uefadan mali ceza yiyecek napalim gidelim yedeğe amertey'i mi düşünelim küçük düşünüyormuşuz o kadar kolay ya yedekte jem var jose var memnun musun hayir lawal bunlardan iyi mi evet allah allah futboldan anladiğini sanan çok bana kalsada amertey gelsin ama gelmez işte mantikli olani bu makul olani isteyince çapsiz oluyoruz

Aynı şey Beşiktaş'ta Yalçına oldu taraftar aldırmadı takıma adam istatistik bazında ligin en iyilerinden
niassedede böyle oldu daha çok örneği vardır neyse lawalı fırsat trasnferi olarak gördüm çünkü bence aldıktan sonra verim alamazsan satabileceğin adam her zaman daha mantıklıdır

Yedek diyoruz beyler yedek takim uefadan mali ceza yiyecek napalim gidelim yedeğe amertey'i mi düşünelim küçük düşünüyormuşuz o kadar kolay ya yedekte jem var jose var memnun musun hayir lawal bunlardan iyi mi evet allah allah futboldan anladiğini sanan çok bana kalsada amertey gelsin ama gelmez işte mantikli olani bu makul olani isteyince çapsiz oluyoruz

İlk 11'de Bilal oynarken niye yedek alacan ? Sorun ilk 11'de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt