Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 370 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
article-2279394-179C8C2F000005DC-804_634x447.jpg

gel taha gel gel

AÇIKLAMA:
[TABLE="width: 100%"]

Galatasaray Mağazacılık A.Ş. Hisse Devir Bedellerinin ödenmemiş olması nedeniyle, Galatasaray Spor Kulübü Derneği ile varılmış olan mutabakata istinaden, Galatasaray Mağazacılık A.Ş. hisseleri Şirketimize iade edilmiştir. İade edilmiş olan hisse senetleri Kulüp yetkililerinden elden teslim alınmıştır.

Bahse konu mutabakat 30.10.2015 tarihinde yapılmış olup, yönetim kurulumuzun aynı tarihli kararı ile buna ilişkin kap açıklaması ertelenmiştir. Yapılmış olan mutabakat, şirketin meşru çıkarlarının zarar görmemesi, yatırımcıların yanıltılmaması ve özellikle de spor medyasında yapılacak gerçek dışı ve abartılı, yalan ve yanlış haberlerin önüne geçilmesi, bu sayede hisse senedi fiyatının, hisse piyasasının olağan gidişi dışında, olumsuz şekilde etkilenmemesi sebebi ile ertelenmiştir.

önemli bisi mi

[/TABLE]

AÇIKLAMA:
[TABLE="width: 100%"]

Galatasaray Mağazacılık A.Ş. Hisse Devir Bedellerinin ödenmemiş olması nedeniyle, Galatasaray Spor Kulübü Derneği ile varılmış olan mutabakata istinaden, Galatasaray Mağazacılık A.Ş. hisseleri Şirketimize iade edilmiştir. İade edilmiş olan hisse senetleri Kulüp yetkililerinden elden teslim alınmıştır.

Bahse konu mutabakat 30.10.2015 tarihinde yapılmış olup, yönetim kurulumuzun aynı tarihli kararı ile buna ilişkin kap açıklaması ertelenmiştir. Yapılmış olan mutabakat, şirketin meşru çıkarlarının zarar görmemesi, yatırımcıların yanıltılmaması ve özellikle de spor medyasında yapılacak gerçek dışı ve abartılı, yalan ve yanlış haberlerin önüne geçilmesi, bu sayede hisse senedi fiyatının, hisse piyasasının olağan gidişi dışında, olumsuz şekilde etkilenmemesi sebebi ile ertelenmiştir.

önemli bisi mi

[/TABLE]

Bizim şeyler birleşmişti ya tekrar ayrılıyo gibi bişey mi acaba?

Linderoth hiçbir şey oynamayıp bir de giderken parasının hepsini almıştı. :p Bir tek Nonda'ya üzülürüm, gönderilme zamanı ayıp etmiştik.

Bu arada Marko Marin gelicek gibi 175 altında genç cılız kanat oyuncuya karşıyım büyük takımlarda iş yapmıyor. Atsu , Marin'i bu yüzden istemiyorum Marin'in esas mevki kanat bile değil

Ya kardeşim buraya sık sık girmesemde duyumlar için girerim. Geçen okuyorum nöbeti tek adam gibi duyum veren yunus emre kılınç diye bir arkadaş vardı.
onuda küstürmüşsünüz bazı arkadaşlar trollük yaparak şaka mısınız siz abicim adam bu yaz van persie,nani,denayer transferlerin olan biten her şeyi bildi. Ben anlam veremiyorum sırf o arkadaş için foruma giriyorum ondada burnundan getiriyorsunuz yunus kardeşim eğer buraya vermek istemezsen bana özelden söyle en son durumları lütfen.
Böyle özelden duyum falan ,aman dikkat böbrek gidebilir

?Wesley Sneijder, Fernando Muslera, Didier Drogba ve 8 diğer kişi bunu beğendi..

Tannane Atalanta olayı da tamamen bizi gazlama amaçlı gidecek olsa çoktan idmanına çıkmıştı , bizimkiler bekletiyor garanti o da haber çıkarttı . Bu Sino'nun menajerlik şirketi az çakal değil basını çok iyi kullanıyo.

Rocky 2 Adrian uyandı film başlıyor tv2 basina

?Wesley Sneijder, Fernando Muslera, Didier Drogba ve 8 diğer kişi bunu beğendi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt