Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Medya hayaldan baska birsey satmiyor buda dursun ve ekibinin isine geliyor. Cenk Ergün kac haftadan beri bu sehir senin bu sehir benim geziyor ama hala birsey yok ortada

6-7 transfer olacagını ve 2 ay öncesinden transfer çalışmalarına basladıklarını söyluyorlar.

İş bilen, becerikli, futboldan anlayan bir yönetim olsa şimdiye transferler bitmiş olurdu.

Kimi alıcaz belli değil ya...Bu arada Halilovic gelsin kumaşı iyi,Sneijder ile çalışırsa futbolunu olgunlaştırır daha 21 yaşında 2.5-3e bırakırlar denenebilir bir transfer

Muslera - Sabri veya Linnes - Serdar - X - Carole - Selçuk - Sneijder - Garry - X - X bence ancak bu üç bölgeye transfer yapar bu kamiller onun da ne kadar düzgün veya yeterli olduğu tartışılır tabii komisyon veya antrenman temposunu arttırmak için alacakları çer çöp dışında.

pazdanın nerdeyse bütün milli maclarını izledim bizim savunmadaki embesiller sabah aksam dayak atabilecek yapıda bir adam

ama yanına uzun boylu bir stoper şart

90 dk konsantre stoper arıyorsunuz bu adam tam öyle

Pazdan ilgisi şu anlama geliyor olabilir belki de Acerbi ya da Maicon ayarında pahalı bir stoper gelecek yanına 2.5m maaş alacak Chiriches olacağına en fazla 1.5 maaş alacak Pazdan olsun hem agresif hem ön libero geçmişi olduğu için 3lü savunmada ileri çıkışları da yapar...mesela Acerbi-Pazdan-Serdar 3lü savunma baya kaliteli olur

Arif Ulu gel ulan buraya, kavga edelim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kafa açma Emre.
Anglo-Sakson ekolünden büyümüş bir akademisyen olarak kavga ya karşıyım.

Illaki kavga olacak diyorsan; ekibim hazır Melih Peker Habib Aslan Hayri P. Cund

"Deli 3lü" yü salıverim bak !

81627-esenler-otogar-inda-sopali-kavga.jpg

GSC App VIP Edition 1.0 ™

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt