Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 207 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2-3 sene as kadroda oynayamayacak berke için yüklü bonservis vermezler bence...

Berke'yi hiç izlemedim çok övülen bi oyuncu o yüzden yazdım.Alırsan şimdi Alıcan 2-3 yıl sonra yedirmezler bize eğer anlatıldığı gibiyse

Ben daha çok Barış alıcı'yi istiyorum Rodriguez'i satarsak Trezeguet+ Barış yapmak lazım.

Para saçma yerlilere gideceğine bunlar için harcamak gerekli

Katar, Suudi Arabistan ve Çin'den bazı kulüpler, Feghouli için 7-8 M € ödemeye hazır. Yıllık 3.85 M €'luk yüksek maliyetinden dolayı satışı gündemde. (Milliyet)
Ulan zerre inanmıyorum ama inşallah doğrudur var ya. Feghouli 'yi 7-8 'e satıp hemen 5 'e Trezeguet ile yerini dolduralım

Gomis
Trezeguet-Rodrigues

Tam bam bam bam ! hücum hattı olur ...

Trezeguet icin 5 ay sakat, sezon oncesi kamp yapmamis ona ragmen 6 gol 9 assist yapan Feghouli gonderiliyor?

Millet transfer icin kafayi yemis

ben de bunu istiyorum bedava Abel Hernandez ve kiralık Ndiaye de bu ekibe tavan yaptırır
Transferlerimizi hep bu yönde Fatih Terim 'in oyun planına cuk oturan adamlarla yapmamız gerekiyor

Mesela Zouma haberleri dolaşıyordu inşallah gerçekleşir bu transfer Serdar-Zouma ikilisi tam Fatih Terim 'in oyun planına uygun stoper tandemi olurdu

Dediğin gibi Ndiaye 'de tam bu sistemin bir parçası olur. Ndiaye gittiğinden beri gerçekten geçiş oyununda çok büyük yara aldık he ne kadar beğenmesekte Ndiaye bunu çok iyi yapıyor

Muslera
Mariano-Zouma-Serdar-Nagatomo
Fernando
Belhanda-Ndiaye
Rodrigues-Gomis-Trezeguet

Bence muazzam bir takım olurdu ...

Fenerbahçe sportif direktörü Damien Comolli, teknik direktörlük için Aykut Kocaman'ın yerine Udinese'den ayrılan Igor Tudor'u önerdi. (Corriera Della Sport)

dogru mu bu

Will @Trezeguet join @Galatasaray?
Find out more from here...
Kasımpaşa confirm Galatasaray inquired about signing Trezeguet KingFut.com on Twitter
f16ab8535febe81b4c42c20bb657b921.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt