Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 172 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
finansal fairplay satmadan alamazsın diyor zaten bedava adamı alma demiyor niasse için hem yüklü bonservis balotelli kadar olmasa bile iyi maaş gerekir..
Renktas borç batağında takım yani transfer yapma kendi yağında kavrulmaya bak diyor finansal Fairplay. birkaç sene benim dediğim gibi yap sonra ne halt yersen ye demiyor.
Ben böyle çilek muz tarzı maaşı maliyetli transfer yapılmasına karşıyım.

@badji

images

şu an maslakta bir otele yerleşmiştir kendileri. mario'yu taşıyan vip araçtan transfer pozu şeklinde fotosu da var. eski bir otel çalışanı arkadaşın üstelik karşı kıyının taraftarı olmasına rağmen bilgiyi özelden foto ile paylaştı. bir aksilik olmazsa hayırlı olsun diyebiliriz.
edit: duyumculuk mesleği ile işim olmamakla birlikte heyecanımı renktaşlarımla paylaşmak istedim.
12 Ocak 2019 00:15 ~ 00:16 · jonas

Adminler yazın bı tarafa.

Tetteh 1
Alan 2

Transfer olursa. Bu saatten sonra yeni isim, yeni rota yok. Öyle bişey varsada FT bu yönetim ile çalışmaz Mayıs'ta kongre olur. Olan biz taraftara olur

balotelli h.o galiba arklar gssözlüğe yazmış biri

şu an maslakta bir otele yerleşmiştir kendileri. mario'yu taşıyan vip araçtan transfer pozu şeklinde fotosu da var. eski bir otel çalışanı arkadaşın üstelik karşı kıyının taraftarı olmasına rağmen bilgiyi özelden foto ile paylaştı. bir aksilik olmazsa hayırlı olsun diyebiliriz.
edit: duyumculuk mesleği ile işim olmamakla birlikte heyecanımı renktaşlarımla paylaşmak istedim.

Ben de bir foto aldim az evvel Messi h.o diyebiliriz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt