Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 182 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer bu lige sınır getir kimselere pazarlayamazsın..

Biz ne zaman Sneijder-Drogba-Melo gibi oyuncuları getirdik hemen yabancı sınırlaması konuşur baykuşu kanaryası kargası..

Ne zaman ortahalli transfer politikasına dönsek susarlar..

Yabancı sınırlaması gelsin kimseler decoder falan almaz.. ne yapacak millet yeni sabriler aydınlar üzülmezler ayılar yogileri mi izleyecek..
Ben şuan için diyorum zaten, Hani Marcao - Maicon varken bunların yanına 3. yabancı stoperi alamayız Maicon giderse olabilir, Eğer alırsak Forvete en fazla 1 oyuncu alırız ki kesinlikle yetmez, Garry'de gitmişken ön tarafa en az 2 adam almak zorundayız. Dediklerin doğru ama yanlış anlamışsın dediğimi

Alan gelecek gibi belhanda ve serdarı iyi fiyata okuttular muhtemelen

ASUS_Z00AD cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Belhanda bi yere gitmesin..

Belhanda'nın sorunu süreklilik hoca inatla oynatmaya devam etti.. Belhanda oynadıkça kendini buldu..

2.Yarı çok daha iyi bir Belhanda bizle olacak.. hatta seneye kalsın daha da iyi olur..

Belhanda'nın Feghouli'nin arap piyasasında öldüm fiyatları 5'den başlar..

Balotelli alan yapıyormuşuz bide

Muslera
Mariano Ozan Marcano Nagatomo
Feghouli Fernando Ndiaye Belhanda
Alan Balotellii

Manyak olur hayali bile güzel

Dwqdv4fX4AIVYwz

Piyasaya çoğu isim bilerek servis ediliyor bence.. hoca ve ekibi tarafından..

Nagatomo ismini Emre Taşdemir ismini Marcao ismini hiç duyduk mu ? duymadık..

Bence alan'da gelmeyecek Balotelli de..

Kesinlikle ismini servis edilmemiş biri olacak..

''Polonya basını, Galatasaray’ın Lechia Gdansk’ta forma giyen 22 yaşındaki Slovak sol kanat oyuncusu Lukas Haraslin için düğmeye bastığını duyurdu. Aslan’ın 2015 yılından beri Polonya ekibinde forma giyen genç kanat oyuncusu için Lechia Gdansk’la 750 bin euro gibi bir rakama anlaşmaya yakın olduğu kaydedidi.''

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt