Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 205 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stoper ihtiyaci varken elindeki en iyi stoperlerden birini degersizlestirerek kadro disi birakan
forvet ihtiyaci varken elindeki skora katki yapan en onemli oyuncularindan birini satan
yonetimdir cengiz yonetimi

isbilmez beceriksiz herifler

Deli gibi saga sola forvet ariyorlar. bu demek oluyorki henuz ciddi asama kaydettigimiz bi oyuncu yok.

7 ay ne yaptiniz siz beceriksiz herifler.
Bunlar 3 ay transfer sezonunda yatip son gun Bwsiktastan Wagner i istediler. sizin capiniza tukureyim

Batshuayi, Tetteh gibi transferlerden hem daha gerçekçi hem de makul bir transferdi Balotelli ama gerçekleşme ihtimali bile irrite etti bazı galatasaraylıları her nedense.

Serdar ve Erenin çalışma kültürüyle çelişki olmuyor mu da denmiş... Olmaz çünkü bu adam hırçın etliye sütlüye karışmayan ah oram buram demeyen bir futbolcu. Biz buna karakter diyoruz. Çıkar senede 1 almanya performansı gösterir yeter de artır. Dünya yıldızı alınması fikrim her daim geçerli. Atın ölümü arpadan olsun...

Sinan Gumus takimin en iyi oyuncularindan birisi oldugunu demismiydim? Tam aguero havasi var kendisinde ( ulan forvet almiyoz, ereni yolladik. Bu kaldi)

Bize neler neler öğrettiler
Futbol üstüne
Aldatıldık aldatıldık
Futbol böyle değil

Ne masallar ninniler
Söylediler transferler üstüne
Aldatıldık aldatıldık
Futbol böyle değil

Ufalana ufalana kaç transfer sezonu
Eridik bu yollarda
Kimimiz yerle yeksan
Kimimiz zorla ayakta

Ufalana ufalana kaç transfer sezonu
Eridik bu yollarda
Kimimiz yerle yeksan
Kimimiz zorla ayakta

Kolu kanadı kırık kuşlar gibiyiz ayrı diyarlarda
Bize forvet nasip şimdi uçuk rüyalarda
Kolu kanadı kırık kuşlar gibiyiz ayrı diyarlarda
Bize forvet nasip şimdi uçuk rüyalarda

Ya bizim yonetim transfer gorusmelerini gizlemeyi inanilmaz iyi basariyor..

Yada gercekten hicbir plan proje yok ve taraftarlar bosu bosuna saatlerini haber beklemeyle geciriyor.

4d44ad0a0ae6ee9a56edd8e2b731bf32.jpg

Arkadaşlar otelin önündeyim yanı leipzig.. bizim masör abimizle konuştum .. Alan kesin diyor yarin en geç açıklanacakmış .. bir forvet daha gelecek diyor ama demba ba ve tetteh değil diyor.. Serdar da feneve gitmeyecekmiş .. bakın duyumculuk fln yapmıyorum adam kapının önünde taraftarlara sohbet etti öyle .. sadece paylaşayım dedim

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt