Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 211 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sinan da mugdat da bu takimin oyuncularidir , yonetim ve teknik ekip transferde basarisiz oldular diye sahaya cikanlara kostek olacak halimiz yok

Transfer 31 ocak a kadar devam ediyor , onemli olan onumuzdeki maca odaklanmak , kupada boluda kotu bir skor almamak ve ankarayi istanbulda yenmeliyiz

Bu bize 1 hafta daha kazandirir , mutlaka iyi kotu birini alirlar

Taraftar fazlasıyla görevini yapıyor bu takımı geçen sene taraftar şampiyon yaptı.

HABER Galatasaray, TT Stadyum’unda oynanacak olan Ankaragücü maçına forvet olarak Sinan Gümüş ile çıkma kararı aldı. (DHA)

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Angara maçında şov yaparız sinan gol atar, sonra başka forvete gerek yok içimizden hallederiz, deyip transferi bitiririz :)

Yada angaraya puan kaybederiz forvet transferi yaparlar ama iş işten geçmiş olur. :)

Her türlü zarar yani...

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Taraftar fazlasıyla görevini yapıyor bu takımı geçen sene taraftar şampiyon yaptı.

Herkesin payi vardir , 7/8 ile lige neredeyse sifirdan kurulma takimla baslayan tudor da , derbi rezaletlerinden sonra takimi ayaga kaldiran terim de , hatta gecen seneki degisimi yapan dursun da pay sahibidir

Ben de baslica payi tribunlere veririm . Oyuncular da sonuna kadar mucadele ettiler

Bu sezon da kimle oynarsak oynayalim sonuna kadar maclari kazanmak icin cabalayacagiz napalim yani

Avrupaya hayir ama lige yetecek kadro halen mevcut , ki iyi kotu ileri uca biri alinacaktir mutlaka

Forumda moderatör olmuş ama demirören medyanın haberini foruma taşıyor sonra millete yasaklı sitelerden paylaşmayın diyor. Millet zaten sinirli sonra burda birbirine giriyor. Hayır amacın ne söylede rahatlayalım.

Taraftar 6 ay boyunca santrfor santrfor diye diye bulantıya girmiş yönetim herhalde ki direktif gelmiş olabilir. Bu takimda6 santrfor görmek istemiyoruz yeteeeer diyerek olan santroforu da kadro dışı bırakıldı.
Anlayışla karşılıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt