Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 621 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim anlamadığım Veysel oluyorda Tarık niye olmuyor Eskişehir yönetimle aramız iyi değil birini verip diğerini mi vermiyorlar bana biraz saçma geldi kusura bakma lafım sana değil...

Kardeşim durum şu. Veysel biraz daha olgun olduğu için ve kulüpten alacağı olduğu için tüm ipler elinde. Kendisi bu alacağı için Tff'ye başvurdu.

Tarık ise biraz toy. Ayrıca manajeri piyasa peşinde. Manajeri bu ayak oyunları ile çocuğa baskı yaptırıyor. ( Alper Potuk transferinde olduğu gibi ) Ama çocuk bizde oynamayı çok istiyor. Alper örneğini verdim ama Alper gibi bozuk bünyeye sahip değil. Ayrıca Eskişehirspor'dan Necati transferinden kalan 400 bin Euro alacağımız var. Eskişehirspor yönetimine diyoruz ki '' Senin borcunu silelim, üzerine bir miktar para verelim. Tarık transferini bitirelim. '' Eskişehirspor yönetimi buna sıcak bakmıyor. Adamlar 2.500 milyon Euro gibi para istiyorlar. Çünkü maddi açıdan inanılmaz sıkıntıdalar.

2.devre bence lig için

-------------------------Muslera---------------------------

--Eboue-----Semih-----------Gökhan------Alex-------------

----------Melo---------------Selçuk------------------------

--Emre Çolak--------Sneijder-------------Amrabat------------

---------------------Burak Yılmaz----------------------------

11'i düşünülmeli.

Bu 11 hem defansif olarak Eboue-Emre hattı ile iş yapar, hem de Alex hucumcu karakterde ise Amrabat ile oyun merkezini rakip sahaya yıkar.

Terim döneminde ki gibi

Emre, Amrabat, Sneijder, Burak ve arkadan daha önde basan Melo-Selçuk ile rakibe çökmeliyiz.

Tek sıkıntı Eboue'nin temposuzluğu. Ve tabi Drogba'nın durumu.

3-5-2 sadece oynanması zor bir sistem değil aynı zamanda dezavantajlı bir sistem. Yani şu oyuncular şöyle olursa çok baba sistem aslınad filan hepsi hikaye. Ben şuna benzetiyorum 3-5-'yi. Hani elinizde 128 veya 256 mb RAM olan bir bilgisayar olur. Bu bilgisayara Win7 yükleyemezsiniz veya FM 2014'ü kaldırmaz. Ama Win 98'i veya CM 2001-2002 yüklediğinizde vay be canavarmış dersiniz ya işte öyle. Oysa moder sistemler bilimsel olarak da ispat edildi neredeyse ki hem topu, hem alanı, hem de oyuncuların fiziksel enerjilerini daha verimli ve adil kullanmak içi daha gelişmiş dizilimler sunuyor bize. 4-3-3, 4-2-3-1 gibi.

Hani Aykut Kocaman bir laf etmişti zamanında 3-5-2'yi çok anti-demokratik buluyorum diye. Son derece haklıydı. Ayrıca maç içi innovasyona en kapalı sistemlerden biri.

Kardeşim durum şu. Veysel biraz daha olgun olduğu için ve kulüpten alacağı olduğu için tüm ipler elinde. Kendisi bu alacağı için Tff'ye başvurdu.

Tarık ise biraz toy. Ayrıca manajeri piyasa peşinde. Manajeri bu ayak oyunları ile çocuğa baskı yaptırıyor. ( Alper Potuk transferinde olduğu gibi ) Ama çocuk bizde oynamayı çok istiyor. Alper örneğini verdim ama Alper gibi bozuk bünyeye sahip değil. Ayrıca Eskişehirspor'dan Necati transferinden kalan 400 bin Euro alacağımız var. Eskişehirspor yönetimine diyoruz ki '' Senin borcunu silelim, üzerine bir miktar para verelim. Tarık transferini bitirelim. '' Eskişehirspor yönetimi buna sıcak bakmıyor. Adamlar 2.500 milyon Euro gibi para istiyorlar. Çünkü maddi açıdan inanılmaz sıkıntıdalar.

Anlıyorum peki sence Tarık daha iyi olmaz mı sag bekde oynar Salih ve Veysel'den cok daha iyi olmaz mı...

Bence Tarık şu an için elzem değil. Veysel daha önemli. Sağ bek hattında iyi bir alternatif olur. Belki de banko oynamaya başlar.

Yapma gözünü seveyim Tarık sağ bek'de bankomuz olur Veysel'den kat kat daha iyi hele 3-5-2 ile devam edersek ozaman Veysel'e hic gerek yok... Hem Salih hem Veysel bana cok saçma geliyor aralarında pek fark yok ama Tarık cuk diye oturur...

Sağ Bek: Tarık - Salih

Sol Bek: Telles - Ishak

birsey sorucam, barcelona suclu bulunursa bu neymar transferinden dolayi. uefa 2 yil man edebilirmis ve ligden puan lari siline bilirmis. dogrumu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt