Transfer Nöbeti (ARŞİV 20) - Sayfa 501 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 20)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ulan hayatimda ilk defa bir Trabzonspor forumuna göz atayim dedim. Burada Terim´e sallayanlarin kopyasi orada da mevcutmus... Sallama yöntemler bile ayni.

Cyzio adli üyenin yazisindan alintidir... :D Halilodzic ile alakali bir yazi, Senol hocaya giydirmeyi ihmal etmiyor. ^^

"Adını ilk duyduğumda, sanırım 2005 yılının sonlarıydı. Defalarca şans verdiğimiz, kerameti kendinden menkûl, "öz evlât" teknik direktörlerimizden biri, bermûtâd ardında bir enkaz bırakıp kaçtığında, takımına başına apar topar sen getirildiydin."

Efsane Şenol Güneş - Sayfa 31 - bordomavi.net | Forum

:asd22:

Hamzaya bakmayin ya ona gore Podolski transfer listemizde bile yoktu onu takanmi var

Sanki Ibraya hayir diyecek

Ibra tranferi gerceklesirse ki 90% bitti diyor kaynagim, Burak ve Telles kesin yolcu gibi.

Beyler bi sağ bek bir stoper birde sağlam forvet okey jose bilal ikilisi bomba olur melo vs unutulur podo yasın kanatları çoh hoş ilerde burak :38573: sağ bekde sarbi:confused: bunlar değişirse işte olacak güzel takım.

Beyler bi sağ bek bir stoper birde sağlam forvet okey jose bilal ikilisi bomba olur melo vs unutulur podo yasın kanatları çoh hoş ilerde burak :38573: sağ bekde sarbi:confused: bunlar değişirse işte olacak güzel takım.

Kralını getir ister başkan ister hoca olarak . Önümüzde ki 2 futbol sezonu boyunca burak ile selçuk ilk 11 olacaktır. Kaydet bunu bi yere.

Avrupa"nın herhangi bir liginden " 2.ligler de dahil " bir sağbek getir sabri"den daha iyidir. Sağ bek şart cidden birgün bunu izlerken televizyonu kırıcam.

Ulan hayatimda ilk defa bir Trabzonspor forumuna göz atayim dedim. Burada Terim´e sallayanlarin kopyasi orada da mevcutmus... Sallama yöntemler bile ayni.

Cyzio adli üyenin yazisindan alintidir... :D Halilodzic ile alakali bir yazi, Senol hocaya giydirmeyi ihmal etmiyor. ^^

"Adını ilk duyduğumda, sanırım 2005 yılının sonlarıydı. Defalarca şans verdiğimiz, kerameti kendinden menkûl, "öz evlât" teknik direktörlerimizden biri, bermûtâd ardında bir enkaz bırakıp kaçtığında, takımına başına apar topar sen getirildiydin."

Efsane Şenol Güneş - Sayfa 31 - bordomavi.net | Forum

:asd22:

Yalnız sendeki Terim sevgisi saplantı haline gelmiş Adem :D İbra gündeminde bile terim'den bahsediyorsun.

Yalnız sendeki Terim sevgisi saplantı haline gelmiş Adem :D İbra gündeminde bile terim'den bahsediyorsun.

Gündem felan oldugunu düsünmüyorum, taraftar bir birini gaza getiriyor, birazcik hayal kuruyoruz taraftar olarak. söyle medyaya bir göz attikmi Ibra´nin gelme ihtimalinin cok düsük oldugu anlasiliyor. Nöbet tutarken bir TS forumuna göz atayim dedim, bir 20-25 sayfa okudum, ve burada dönen tartismalarinin tamina tam aynisinin Senol hoca eksaninda, orada da döndügünü fark edince sok oldum birden.

Her taraftar kendini farkli sansa da, inanilmaz benziyorlar bir birilerine.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt