Transfer Nöbeti (ARŞİV 20) - Sayfa 574 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DU5XX3BXcAEMNbS.jpg

Şampiyon olursak ek 300k para ödücez , şampiyon olalım da çok önemli değil

Son donemde transfer konulariyla ilgili yorumlarin son derece dogru

Ama bizlerde de hata var malesef . Biraz isim yapmis adam olunca odenen bonservis de , aldigi senelik ucret de , sozlesme suresi de onemsizlesiyor

her ne kadar o oyuncuda ayri dussek de , ilk gelen sneijder in , ilk gelen drogbanin ugruna bu maliyetlere maximum 1-2 kisi icin katlanilabilir

ama biz bol keseden 7 milyon maicon , 9 milyon belhanda , 12 ndiaye ... daha az olan gomis , mariano , fegouli ye girmiyorum bile

bu harcamalara tr deki hic bir klup dayanamaz

Dedigim gibi özel oyunculara yüksek maas verirsen sorun olmaz. Ayni verdigin örnekler gibi Drogba ve Sneijder.

Bir de yillardir isitilip isitilip önümüze sunulan "maas dengesi" masali var. Maas dengesi herkesin benzer sekilde kazanmasi ile degil de herkesin hak ettigi kadar veya ederi kadar kazanmasi ile saglanir. Bu takimda Yasin var mesela, ne kadar küfür etsek de sevmesek de begenmesek de geldiginden beri en fazla katki veren yerli oyuncu diyebiliriz, ama adam 1 Milyon aliyor. Sonra takima Eren geliyor 2 aliyor, Serdar geliyor 2 aliyor. Burada Yasin'in 1 almasi, yani "az" kazanmasi olusan sorun degil. Tam tersi Serdar ve Eren'in o kadar fazla para almalari. Yasin'in parasi normal, digerlerininki anormal.

Eskiden yerli oyuncular Galatasaray'a gelmek icin fedakarlik yaparlardi maaslarindan vazgecerlerdi falan. Simdi tam tersi biz kulüp olarak fedakarlik yapiyoruz aman oyuncuyu getirebilelim diye. Iyice zivandan cikti.

Tolga dan daha iyi performans verecek ve kiralık gelecek ve kiralık ücreti 1 m € olacak bir tane isim söyleyebilir misin? Belki aranmıştır ve bu profile uygun biri bulunamadığı için alınmamıştır. Tek atımlık kurşunumuz vardı belki ve Fatih hocaya göre orta saha sol beke göre daha tolere edilebilir olarak görülmüştür. Öyle bir algı var ki sanki chelsea den kante gelecekti 500 bin € ya da biz almadık. Sen uğraşma ben sana söyleyip alınabilecek en kaliteli isim bize Real Madrid den gelen Rodrigues ayarında olurdu, demek ki hoca Selçuk ve tolga yı bu profilin üzerinde gördü ve elzem olan sol beke yönlendi. Neyse çok şükür bitti transfer dönemi de kurtulduk, 15 maç kaldı, Fatih hoca gibi tecrübe ve fikstür avantajımız var, elimizden geldiğince destekleyecek olmazsa dursuna başarım küfürlü, yeni yönetime değil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bana ne yahu? Ben miyim yönetici? Ben çay eşliğinde maçını izleyen basit bi taraftarım. Bu takımın Scout ekibi yok mu? Hocanın hiç takip ettiği oyuncular yok mu? Bu bölge için görevlendirebileceğin menajerlerler yok mu? Sen öner nasıl bi mantık? Bas baya çapsızlıklarını örtmeye çalışmaktır bu.
Çok FM oynuyorsun sanırım hiç temas olmadan 7 günde transfer yapabilmek bile büyük başarı, dediğim gibi N'diaye gittikten sonra Terim muhtemelen Fernando,Donk, Selçuk, Tolga var orayı idare ederiz bir şekilde kalan günlerde düzgün birini bulamayız dedi. Fernando'nun olayı ya abartıldığı kadar uzun sürede dönmeyecek ya da bunu söylerken Fernando'nun dönüş süresinin kısa olduğu düşünülüyordu. 7 günde 2 isabetli transfer beklemek büyük haksızlık 30-40 günlük sürede devre arasında transfer yapılamıyorken hemde

Fernando şuan sağlamda olabilirdi ilk maçta sakatlansa ne halt yiyeceksin kadron derin değil bunu düzeltmek de 7 günde olmaz sezona böyle giriyorsan sıkıntı.
7 gün hiç de kısa bi süre değil. İyi kötü orayı 6 ay götürebilecek kiralık 1 sol bek + 1 OS bulmaktan bahsediyoruz. Atomu parçalamaktan değil.

Birde şu var Badou kesin olarak gitmedi hala kadroda 15 yabancı oldu. Badou gitmezse işler karışır durum bu kadar belirsizken hala yerine transfer niye yapılmadı diye isyan ediliyor.

M.Yasin Çakmak‏ @NajaLegionis

20+ milyon ₺ devletimize borç ödemesi, futbolcuların uzun zamandır ödenmeyen alacakları, personal maaşları, üstüne Serie A’da tonla maça çıkmış sol bek. 8 gün içerisinde yapılabilen bu arkadaşlar. Fernando’nun sakatlığı uzamasa kafam fazlasıyla rahat olacaktı da o biraz sıkıntı.

Nakit akışı ve güncel finansal tabloları istediğinde alamamanın sebebini hesapları açınca anlıyorsun, o dakikadan sonra yapacağın şey hasar kontrolü. Lütfen yönetimimize anlayış gösterin, Mayıs’a kadar aralıksız desteğe devam edin. Sadece 3.5 ay sabır.

Grupta küfür yasaktı dmi?

Dursunun ölmüş nenesine kadar gidicem.

bu iş için maaşlı elemanlarımız yok mu

Varsa bile kimsenin bayila bayila oraya buraya gidip uyduruk 2 inci lig maclarini izleme heveslisi olacagini sanmiyorum

mesela ben ilgiliyimdir , bodruma tatile gidiyorum orada sicagin gobeginde bodrumspor gazisehir macini izliyorum stadyumda

ama herkes boyle merakli hareketli olmaz , zannetmiyorum izlemeye gittiklerini bile .. cunku hakkaten sevilerek yapilacak is degil alt kademe adam izlemeye gitmek etmek

Bonuslar beni düşündürdü. Şampiyon olursak 200bin, şampiyonlar ligine katıldığımzda 100bin yazıyor orada.
Şampiyon olduğumuzda zaten direk katılıyoruz şampiyonlar ligine. Yoksa yine Avrupa'dan men mi bekleniyor diye tedirginim şu an.
Ulan dursun!

Sampiyon olamadan da CL gruplarina girebilme olasiligin oldugu icin ayri ayri yazilmistir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt