Transfer Nöbeti (ARŞİV 20) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız Muammed ve yedlin orta saha değil. Hoca da orta saha orta saha deyip durdu. İrfan işi durmuş gibi, en az 2 adam lazım 8ve 6 . Ses seda da yok ilginç

RMX2170 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En az 3 transfer bekliyorum hadi bakalım çapsız yönetim

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

suna twitteri olan birisi fransizca "lan it herif senin anani sey yapsalar bu kadar sinirlenmezsin. nedir senin gs ile derdin?" yazabilir mi
images

Son nöbet olur

1616
vazgectigimizi ogrenmemle mutlu oldugum transfer oznesi oyuncu.

simdi son 3 gun kala ayirdigimiz butceyi orta saha, sag bek ve forvete kullanma vakti.

10 milyon eurolar, kilinclar falan konusuldu, inanilmaz gerilmistim. fenerbahce hayrini gorsun.

hayirli olacak.
28 Ocak 2021 12:38 ~ 12:38 · thewallstreetmonkey
İrfan Can'ı çok beğenmekle birlikte STSL içerisinde yapılan transferlerde asla bu bedeller gerçek olmamalı, belki gelirse Burak Yılmaz gibi değerini katlar belki Mehmet Topuz & Emre Akbaba gibi yok olur gider orasını bilemem ama korkunç maliyetler bunlar

Sadece STSL içinde değil pandemi sürecini göz önüne alırsak Avrupa'dan bile kimsenin İrfan Can'a 14 mil.€ ödemeyi göze alacağını sanmıyorum. Ya Göksel Gümüşdağ "birilerinin" araya girmesiyle Fenerbahçe'ye üç kuruşa peşkeş çeker ya da bize gelir İrfan Can orta yol bulunulur bu saatten sonra İrfan Can'ın Başakşehir'de kalmak isteyeceğini sanmıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt