Transfer Nöbeti (ARŞİV 21) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu duyum icin aysegule gerek yoktu azicik piyasayi takip eden biri bunu akil eder ayrica yapilacak olsa neden mendese verilsin

Para falcao ya verilir adam 5 milyonu monacoya oder bonservisini alir monacoda mendese 2 yi oder herhalde klupte bunu akil edecek adam vardir

Cok zor bi is degil. Mendez elinden her iş gelebilecek çok yetkin bi abi. Monaco wolwes gibi takimlara git ömer byrami al dese alırlar.Formalite bi release clause konulcak. Sonrada hesapta bu parayı falzao oducek
Bu iş olur H.O

Kulübümüze transfer yasağı getirecek açıklamalardan kaçınalım arkadaşlar. Bir sıkıntı olursa forumca altından kalkamayız.

Konuyu değiştirelim lütfen. Aramızda Uefa'ya mail organizasyonu düzenlemek için can atan kuşlar var. Fırsat vermeyelim.
Mesajın bir başından okuyorum yok dönüyorum bir tersinden okuyorum gene yok. Abi hangi dilde konuşuyorsunuz ne içtiniz?

Bence monaco 5-8 arasi birsey istiyordur falcaodan

Bizde kiralik icin ugrasiyoruzdur

Belki anlasmanin icinde onyekuruda vardir

Bu onyekuru monaco olayi bana cok ilginc geldi cok sacma asiri sacma monacoda dolu kanat var balde, chadli, birde 17 yasinda gobbelsmi ne var ki o cocugu jardim cok tutuyor (sirf sol kanat)

Acabaaaaa monaco ile anlastik biz o 13 milyonu onyekuruya kademe kademe olarakmi verecwgiz aklimda deli sorular onyeninde hala heryeri sari kirmizi....

Bi surpriz var diyorlardi...?!

Bence mendez-monaco ile anlastik

Bu anlasmanin odeme plani kaldi geriye

Tamamen duygulardan arinarak mantik ve olaylarin gelisimine bakarak ele aldim

Yapmayın etmeyin.
Bir falcao için mendea ve ahmet bulutun eline düşmeyin.
Mendesin eline düşen kulüp isterse messiyi getirsin 2 sene sonra maddi olarak paket olur.
Elinde de hiçbir şey kalmaz
Bakın kargalara ne hale geldiler.
bjk kendi kendini bu duruma soktu.

Adamlar bir ton transfer yapmış bunların adına ve heriflerde hakları olan komisyon ücretlerini istemişler....

Fiko ne yapmış peki? Heriflerin parasını ödemeye reklam biriktirmiş faturayı.

Suç şimdi menajerler de mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt