Transfer Nöbeti (ARŞİV 21) - Sayfa 476 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bennaser ihtimali doğruysa şöyle bir senaryo vardır ffpyi kandırmak için falcaoya bonservis istiyorlarsa bedelsiz alıp o bedeli bennaser e aktarırlar. Onu da zorunlu satın alma opsiyonlu kiralık şeklinde alırlar
Anlayan cıktı hele şükür aynen Falcao 'ya bonservis çıktısı görünmeyecek kiralama bedeli altında 3m ödenecek. Aslında falcaonun bonservisi + Bennaser kiralama ücreti toplamı 3m. Bennaser 'e 5m civarı bir opsiyon ekletirsek temiz iş olur.

Seri seneye gidici, Bennaser tutarsa uzun süre oynar 23 yaşında henüz.

Sen kendi yazdigini biliyormusun birader?

Sen FT de o planlamayi goruyorum demedinmi?
Goster!

Zevzek zevzek konusma. Bi iddaa attin ortaya arkasinda dur!

2024 te artık bunların bi önemi kalmayacak Şampiyonlar ligi için.Her koyun kendi bacağından asılacak.
Tabi 2024 teki organizasyonda mutlaka orda olmamız lazım.Fatih Terim'inde planlaması o yönde gözüküyor zaten.

SON CUMLENI ACIKLA. HANI NEREDE GORUYORSUN?
Daha basit nasıl anlatabilirim bilmiyorum.Sende algılama.sorunu var ona benim yapabilcek birşeyim yok.
Zevzek cart curt diye konusma benim asabimi bozma
Bir fikri olan insana alayci bir tavirla yaklasip ustune cevabini verdigim halde hala sidik yaristirma pesindesin .Kompleksli bir insan oldugun ortada.Hakaret boyutuna tasidin olayi o yuzden daha fazla uzatma.Ben ne kadar anlatirsam anlatiyim .Benim anlattigim senin anladigin kadar.

Daha bikaç gün önce klübü açıklama yaptı mehmet özcanı isteyene sorun çıkarmayız dediler...Bizim klüp kimi istesek alırken ille süreci uzatacaklar naz yapıolar resmen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt