Transfer Nöbeti (ARŞİV 21) - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hahahah
Yalçın Ayhan'a bak sen. Neymiş profesyonellikmiş
Yav adam mecbur mu istemediği yerde istemeye istemeye oynamaya , kariyerini mahvetmeye
Böyle saçma şey duymadım

Adamın sözleşmesi var 2024'e kadar. Sanki İrfan boşta kalmış tek talibi de bu iki kulüp gibi konuşuyorlar. Öyle olsa bile belki oynamayacak yine de gitmeyecek kimseye. Adam istemezse transfer olmaz, mal mülk satışı yapıyorlar sanki laflara bak.

Hahahah
Yalçın Ayhan'a bak sen. Neymiş profesyonellikmiş
Yav adam mecbur mu istemediği yerde istemeye istemeye oynamaya , kariyerini mahvetmeye
Böyle saçma şey duymadım

GERİ ZEKALI..

OYUNCU MAL DEĞİLDİR

GÜZİDESİNİ FALAN ANLAMAM

SENİ İSTEMEYEN OYUNCUYA HALA NE BU ISRAR.DİYELİM Kİ KIZ SENİ İSTEMİYOR GİDİYOR BAŞKA ADAMLA TAKILIYOR.SEN BUNUN ÜSTÜNE BU KADINI İSTİYORSAN BUNUN ADI GWATLIK OLUYO..

BU BİLMENNE ÇOCUĞUNUN HALA YÜZSÜZ GİBİ ORAYA GİDİP GÖRÜŞMESİ NEDİR?
ADAM İSTEMİYOR ÖTESİ VAR MI?

irfanın tercihine cok guvenmemek lazım. eger fenerin teklifi bizim teklifin cok ustundeyse adamın onundeki secenek galatasaraya gitmek vs fenere gitmek degil basaksehirde kalmak vs fenere gitmek seklinde olur. bu durumda da fenere gitmeyi tercih edebilir.

Benfica taraftarı haklı son 2 senede kiralık oyuncularla yetiştirici kulüp rolündeydik onun bize gelmesini yetiştirip pişirmemizi istiyorlar tapusuyla vermedikten sonra 1 futbolcuya göre düzen kurulmasına artık karşıyım ya bonservisle gelsin ya da hiç gelmesin
transfermarkt a gore kontrati gelecek sene ocakta bitiyor benfica ile. bize kiralanirsa sadece 6 ayi kaliyor bitmesine sezon sonunda. Tutunursa bizde onyekurudan bile kolay olabilir tapusunu almak

GERİ ZEKALI..

OYUNCU MAL DEĞİLDİR

GÜZİDESİNİ FALAN ANLAMAM

SENİ İSTEMEYEN OYUNCUYA HALA NE BU ISRAR.DİYELİM Kİ KIZ SENİ İSTEMİYOR GİDİYOR BAŞKA ADAMLA TAKILIYOR.SEN BUNUN ÜSTÜNE BU KADINI İSTİYORSAN BUNUN ADI GWATLIK OLUYO..

BU BİLMENNE ÇOCUĞUNUN HALA YÜZSÜZ GİBİ ORAYA GİDİP GÖRÜŞMESİ NEDİR?
ADAM İSTEMİYOR ÖTESİ VAR MI?
biz daha fazla para verelim diye olabilir.tum dertleri biziz kompleksli seref yoksunlarinin

fb nin kongresinde bir üye çıkıp konuşma yapmıştı hatırlarsanız. Ne demişti o kişi: '' Başkanım kurtar bizi Fatih Terim in hegemonyasından... " işte İrfancan transferi bunun için önemli. İrfancan ı hocamız Fatih Terim bizzat istedi. Fb başkanı Aliş kOÇ un Fatih Terim e kini var. Doğaldır. Ömrü Fatih Terim in Galatasaray ı şampiyon yapmasını izlemekle geçti. Hocamızı yok efendim tazminat, yok efendim sicil gibi saçma ve ergen söylemlerle küçük düşürmek istiyor. İrfancan fb için gerekli bir oyuncu olmamasına rağmen sırf bu kinini kendisinde çok olan para ile almak istiyor.. İşte hocamızın maç sonunda yaptığı Herşey para değildir açıklamasını düşünmenizi isterim.

Biz ne futbolcular gorduk para icin kuslari secip kariyeri biten. Bence Irfan hocamiza sozunu tutup kariyeri icin en iyi secimi yapacaktir. Yapmazsa da kendi kaybi olur, bize hicbirsey olmaz. Gonlunuz rahat olsun. Galatasaray durusu onemlidir.

Bu sezon ne ilk, ne de son oynayacagimiz futbol sezonudur. Ben de isterim Irfan gelsin ama gelecekse de bizim imkanlarimiza uyarak gelecek. Kuslar alsin 10 milyona. Batislari yakin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt