Transfer Nöbeti (ARŞİV 22) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
20180812192043-60.gif

Falcao Gs formasiyls yaninda apo ve bulut her an Sosyal medyaya düsebillir
Ya benim anlamadığım olay madem Mocano forvet almadan bırakmayacak Falcao'yu neden Abdurrahim reis gitti oraya? Vermeyecekler işte adamı. Veya hem Türk basını hem de yabancı basın ciddi anlamda bir bok bilmiyor ve Monaco Falcao'yu forvet almadan bize vermeyecek olayını sadece bşzşm basın değil bütün dünya medyası uydurdu. Eğer dünya basını haklıysa ve Monaco forvet almadan Falcao'yu bırakmayacak ise ben hala anlamadım bizim yönetimin orada ne işi var? Adamlara forvet mi bulacak Abdurrahim başkan? Formayla poz vermesi için çünkü transferin bitmiş olması gerekiyor.

Gelmis yani oyle anladim

Falcao'yla bugün röportaj yapılmış;
"Herkesin bildiği gibi her zaman Milyonerler hayranıyım, ama şimdi sadece kendim için değil, 4 kadınım adına da karar verdim."

"Como todos saben siempre fui hincha de Millonarios, pero ahora no solo decido por mi sino por mis 4 mujeres" Falcao

La entrevista completa, hoy en @ConexionWIN y El Pulso del fútbol de
@CaracolRadio
. https://t.co/LchytG5iUA

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ya benim anlamadığım olay madem Mocano forvet almadan bırakmayacak Falcao'yu neden Abdurrahim reis gitti oraya? Vermeyecekler işte adamı. Veya hem Türk basını hem de yabancı basın ciddi anlamda bir bok bilmiyor ve Monaco Falcao'yu forvet almadan bize vermeyecek olayını sadece bşzşm basın değil bütün dünya medyası uydurdu. Eğer dünya basını haklıysa ve Monaco forvet almadan Falcao'yu bırakmayacak ise ben hala anlamadım bizim yönetimin orada ne işi var? Adamlara forvet mi bulacak Abdurrahim başkan? Formayla poz vermesi için çünkü transferin bitmiş olması gerekiyor.
Monaco nun yeni forvet almasına bağlı değil Falcao transferi. Kim dedi bunu ya? Aylar önce Monaco bırakacağını söyledi zaten.

Gelmis yani oyle anladim

Falcao'yla bugün röportaj yapılmış;
"Herkesin bildiği gibi her zaman Milyonerler hayranıyım, ama şimdi sadece kendim için değil, 4 kadınım adına da karar verdim."

"Como todos saben siempre fui hincha de Millonarios, pero ahora no solo decido por mi sino por mis 4 mujeres" Falcao

La entrevista completa, hoy en @ConexionWIN y El Pulso del fútbol de
@CaracolRadio
. https://t.co/LchytG5iUA

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
4 kadınım derken ? Karısı , 2 kızı tamam diğeri kim acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt