Transfer Nöbeti(ARŞİV 24) - Sayfa 184 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 24)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
vallahi buraya ne yıldızlar geldi sönüp gitti feghouli iyi bir topçudur buna kimse itiraz edemez ama feghouliye gelene kadar 100 tane adama sayılır.

Iste senin gibi tipleri kastediyorum. Sneijder'i elestiren, abartilmis diyen tipleri. Ama tek degilsin, Sneijder'i 1.5 sezon öncesi 2-3 üye korudu sadece. Batalla gelsin diyenler cikti.
Kötü oynayan herkes elestirilir
Kim oynarsa oynasın
Sneijder ilk geldiği zaman sürekli adale sorunu yaşıyordu
Topa vuracak dermani yoktu
Kalitesi tartisilmadigi için sabredildi sonuç ortada

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kötü oynayan herkes elestirilir
Kim oynarsa oynasın
Sneijder ilk geldiği zaman sürekli adale sorunu yaşıyordu
Topa vuracak dermani yoktu
Kalitesi tartisilmadigi için sabredildi sonuç ortada

Kötü oynadi diye elestirmek farkli, abartilmis, bize yaramaz demek farkli. Iste o dedigin sabredildi lafi taraftar icin gecerli degil. Performans gecici, kalite gecici degildir. Ispanyolca yorum atmadim, simdi neden böyle birsey dedin anlamadim acikcasi. Iki kez aynisini yazdim simdi.

https://www.gscimbom.com/forum/f170-2013-arsiv/bedelsiz-batalla-nasil-82313/

Konu bu. Admin falan açmamış konuyu. Silinmemişte. 2sn'de bulabilirsin Google'da.
E hadi ozm, yorumlari okumakta mutluluklar. Tam sana göre. Aranizda tek fark, o üye senin gibi ismini degistirmedi Gökhan Sertkaya. Zamaninda sen forumun en büyük Selcuk ve Burak hayrani idin. Burak ve Selcuk'un agir sekilde elestirilmesi sonrasi isim degistirdin, sürekli defolup gitsin yorumlari attin, arada özelden sordugumuzda 'caktirma' mesaji attin, son zamanlar yine Burak hayranligi yapiyorsun.

Konuyu acan kisi ile aranizda pek fark yok yani :)

Kötü oynadi diye elestirmek farkli, abartilmis, bize yaramaz demek farkli. Iste o dedigin sabredildi lafi taraftar icin gecerli degil. Performans gecici, kalite gecici degildir. Ispanyolca yorum atmadim, simdi neden böyle birsey dedin anlamadim acikcasi. Iki kez aynisini yazdim simdi.
Tanımayan senin dediğin gibi Tr hariç maç seyretmeyen herkes acimasizca eleştirir
Sonuçta burdakilerin Tr başka lig seyretmiyor kanısı olan birinin buna sasirmasi ilginç benim acimdam
Futboldan anlayan biri sneijderin aksihar maçında drogba ile yaptıklarını görmesi yeterli
Fizik olarak bitik hali ile bile

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt