Transfer Nöbeti(ARŞİV 24) - Sayfa 192 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 24)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Carole stoper mi? Ya ben anlamiyorum bu bizdeki yerli antrenörlerin kafasindaki devsirme futbolcu takintisini.

Terim de bayiliyordu ayni Hamza buna. Muhtemelen Hamza da bunu manevi babasindan ögrenmistir. Oynat adami iste kendi pozisyonunda.

Biktim ben devsirme futbolculardan. Forvet den sag kanat yaratir, sag kanat dan forvet, sol bekten ön libero. Birakin abi bu isleri, mevkilerinde oynatin bu adamlari.

Futbolcudan alacagi verimin düsecegini ve futbolcunun pozisyon hatasi yapma ihtimalinin yükselmesini düsünemiyorlar mi.

yedek kaleciye bu kadar para vermek akıl karı değil gerek de yok eray otursun
onun yerine sağ bek alalım

Peşindeyiz! ‏@PesindeyizTV şimdi9 saniye önce

Kızılyıldız Genel Sekteri Zvezdan Terzi: ''Galatasaray'ın Rajkovic'e 3 milyon Euro önerdiğine dair iddialar var. Bize bir teklif ulaşmadı.''

FutbolArena Özel - Galatasaray, West Ham’dan ayırlan Carlton Cole’a teklif yaptı ancak taraflar anlaşamadı.

Golcü arayan Galatasaray, West Ham’dan ayrılan ve bonservis bedeli bulunmayan Carlton Cole ile temasa geçti.

Galatasaray’a sunulan oyuncu için sarı-kırmızılı takım 900 bin Euro garanti ücret önerdi ama oyuncu kabul etmedi.

Envoyé de mon GT-I9300 en utilisant Tapatalk

Kızılyıldız Genel Sekteri Zvezdan Terzic, oyuncularının Sarı-Kırmızılılarla anlaştığına dair haberlere sert çıktı ve böyle bir durumun söz konusu olmadığını açıkladı.

Terzic, ''Galatasaray'ın oyuncumuza 3 milyon Euro önerdiğine dair iddialar var. Ancak bize böyle bir teklif ulaşmadı. Ulaşsa dahil, Mark Ivkovic'in trajik bir şekilde yaşamını kaybetmesi sonrası Rajkovic'i Galatasaray'a vermemiz mümkün görünmüyor. Her ne kadar finansal olarak zor durumlar geçirsekte, oyuncunun İstanbul'a gitmemesi için kulüp olarak elimizden geleni yapacağız'' diye konuştu.

İtalyan gazeteci Franseco Parrone, Baster'le görüştüğünü belirtirken, "Inter, Melo'nun Galatasaray'la yeni sözleşmesinden haberdar. Ancak buna rağmen Mancini onu istiyor. Inter, Kovavic'i Real Madrid'e kaptırdı. Takviyelere ihtiyaçları var. Transferin son günü de olsa Melo'yu almak için uğraşacaklar" dedi. İtalyanlar, Melo'nun Milano ekibine transferinin hâlâ mümkün olduğuna inanırken, Galatasaray'a yakın kaynaklar ise bu saatten sonra transferin mümkün olmayacağını ancak çok önemli bir paranın teklif edilmesi halinde düşünebileceğini söylüyor. Galatasaray'ın en az 5 milyon Euro isteyeceği belirtiliyor.

Galatasaray'dan Burak Yılmaz için transfer çalışmalarına başlayan İngiliz ekibi West Ham United, sarı-kırmızılıların 5 milyon euroluk bonservis ücretini reddetmesi üzerine listenin diğer isimlerine yöneldi.

Daily Mirror'un haberine göre, Slaven Bilic'in raporu doğrultusunda çalışmalarına devam eden West Ham, Toulouse'da forma giyen Wissam Ben Yedder için çalışmalara başladı.

25 yaşındaki Tunus asıllı Fransız golcü için 8 milyon euroyu gözden çıkaran Çekiçler'in bu rakamı biraz daha arttırması durumunda mutlu sona ulaşabileceği belirtildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt