Transfer Nöbeti(ARŞİV 24) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 24)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Transfer yapın lan artık verem olduk!!!!

KALECİ
STOPER
SAĞ BEK
SAĞ KANAT
FORVET

ALINMAZSA HAMZAOĞÖU SEZON SONUNU GÖREMEZ.

Hala melo icin inter devrede haberleri cikariyor menajeri , arkadas daha ne istiyorsunuz? sözlesme yapildi, eger gercekten gitmek istiyorsa sözlesme yapildigi halde ozaman defolup gitsin . interde ne cingene takimis baskalarina gelince bol para harciyor ilaki istedikleri melo icin ffp devreye giriyor.

Chicharito, Adebayor, Toivonen, Benzia, Berbatov, Rémy, Haller, Soriano, El Arabi, Embolo, Vargas, Ben Yedder, Balotelli, Gameiro, Soldado.

Aha size forvet listesi sec begen

Envoyé de mon GT-I9300 en utilisant Tapatalk

hep medya da yorumcular diyorki buraki satarsan onun kalitesindeki bir futbolcuyu getirmek icin 10-15 milyon ödemen gerek, arkadas bunalar kafayi yemis burakin ne kalitesi var onun yerine gelecek adam icin 15milyon ödiyelim? niasse bile burak kadar oynar.

bu nöbette sadece umut gitsin diye bekleyeceğim. hedef olarak bunu belirledim.. zaten kimsenin gelecegi yok. bari umut gitsin...

Bunlar daha transfer yapmazlar. Bütün sezon sag bek Sabriye emanet yazıklar olsun. Sag kanat yok, forvet yok , stoper yok.

Bunlar daha transfer yapmazlar. Bütün sezon sag bek Sabriye emanet yazıklar olsun. Sag kanat yok, forvet yok , stoper yok.

Kadro bu şekilde devam ederse cl de sağlam hezimetler yaşarız.Real madrid maçında güzel oynadık kabul ama her ne kadar işin ucunda kupa olsa da bir hazırlık maçıydı.Fazla kasmadı adamlar.Ciddi bir şampiyonlar ligi maçında bu kadar rahat kurtulamayız.Umarım tez zamanda istifa eder bu çapsızlar ordusu.

Şu da var.Aslında durum tahmin ettiğimiz kadar da kötü değilmiş.Dün bunu gördük.

Sahada Ched Melo Burak yoktu.

Forvette,ne yazık umut vardı.Ona rağmen gol attık biz.şaka gibi.

herkes niasseye kızıyo da.Sırf umutu keseceğini düşünerek,niasse gelsin razıyım.Guiza gelsin kapımız açık.Ben oynıyim o da olur.

Siz oynayın o da olur.Ama umut oynamasın.Allah aşkına oynamasın.

Nasıl bizim formamızı giyer o adam.Nasıl yılda 3 trilyon para alır.Nasıl nasıl nasıl.

Moralini bozmak gibi olmasin ama Umut yillik 1.8 milyon Euro aliyor. Bugunku kurla yaklasik 6 milyon TL yani.(senin deyiminle 6 trilyon yani! :) )) Ustelik mac basi parasi haric!!! :( :(

öyle bizi havaya zıplatacak transfer asla olmaz anca ismini ilk kez duyduğumuz takaka mokoko gibi bir yabancı yada yerli bir evlat alırlar !! varyemez amca ve pinti arkadaşlarından oluşan yönetim bizi fıtık edecek !!! hepimizin işi çok zor :( :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt