Transfer Nöbeti(ARŞİV 24) - Sayfa 386 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 24)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dün sadece Umutla Sabri yuhalandi ama arenada 2. Bir maglubiyet sonrasi yonetim istifa sesleri yükselir. Bu capsiz yonetim de inşallah tez zamanda defolup gider. Ben Hamzaoglunun buyuk takim yonetmedeki tecrubesizligi ve akil hocasinin Terim olmasinin getirdigi problemler nedeniyle sıkıntı yasadigini dusunuyorum. Şapkasini önüne koyup nerede yanlis yapiyorum diyecegine, halen kendini savunuyor. Yok risk aldim yok Burak'ı atesledim, fasa fiso. Yine de Dürüst-Albayrakli bir yonetimle basarili olacagina inaniyorum.

Bu arada bence Ekim ayina kadar Sneijder ile sozlesme uzatilmazsa seneye bedavaya gider. Hatta simdiden bir takimla anlasmis olabilir. Bu embesil yönetim elini cabuk tutmadigi icin Galatasaray 10-15 milyon€ zarar yazabilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ersin Gökalioğlu ‏@ersingokalioglu 3 sa.3 saat önce
Maksimum 48 saat içinde Dursun show başlıyor

DursunShow DursunShow DursunShow DursunShow

dursunu şirkete çaycı yapmazsın.

Bu kadar kapasitesiz vizyonsuz konuşmayı bilmeyen başkan olamaz.

yarsuvat gitmeden söylemişti.Ben cimriyim ama,dursunun cebinde akrep vardır,1 çay bile ısmarlamaz deyip gülmüştü.

Adam haklıymış.

Denayere de asgari ücret teklif etmiştir bu.İnanırım.

Düşünsene adam aidat yatırmadı diye yönetim kurulu üyeliği düşüyor :D ulan uganda da bile böyle kepazelik görülmemiştir ve şu adamı başkan seçiyorlar :) ama doğru yaptıkları yapacaklarının teminatıymış.Geldi başımıza ve rezillikte sınır tanımayan hareketler sergiliyor

Son düzenleme:
Hamzaoğlu:burak gibi yıldız bir forvetin zaman zaman yedek kaldığı bir takıma forvet transferi savurganlık olur,ben kulübümü düşünmek zorundayım

Düşünsene adam aidat yatıramadı diye yönetim kurulu üyeliği düşüyor :D ulan uganda da bile böyle kepazelik görülmemiştir ve şu adamı başkan seçiyorlar :) ama doğru yaptıkları yapacaklarının teminatıymış.Geldi başımıza ve rezillikte sınır tanımayan hareketler sergiliyor

diyecek laf yok.Allahından bulsun..Çok sinirliyim dünden beri.

Masayı kırdım.Sırada laptop ve cep telefonu var.Onlara da sıra gelecek..

Satin alma opsiyonu yoksa alinmasin zaten de asil skinti surda klubuyle anlasmadan oyuncuyu ne diye istanbula getirirsin? Klubuyle anlas oyuncu istanbulu gormek istiyorum derse getir adami..kendi kendilerini resil ediyorlar resmen

büyük baskan :D

3 KUPA TEK ŞAMPİYON! ‏@AslanStatistic 55 sn.56 saniye önce
Galatasaray'ın da ilgilendiği Serdar Aziz ile bugün bir görüşme gerçekleştiren Recep Bölükbaşı kaptanını takımda kalması konusunda ikna et

Ersin Gökalioğlu ‏@ersingokalioglu 2 dk.2 dakika önce
Dursun beyin açıklamalarından önce 48 saat içimde Show yapılacak ve günlerdir 27 Ağustos'u işaret etmiştim!

Show Show Show Show Show Show

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt