Transfer Nöbeti(ARŞİV 24) - Sayfa 509 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 24)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu 4-5 günlük süreçte ne değişirse küfür etmezsin hocam ?!?1 Beklentin neler ?!?
Sag bek gelecek sabri yedek kalacak. Umut sag bek oynamayacak. Forvet alinacak, Burak ile olmaz bu isler ve o yedek kalacak. Orta sahada melo ile jose oynuyacak. Sneijdere yeni sozlesme verilecek ve muslera satilmayacak. Eger sag kanat alilarlarsa 2-3 ay ertelerim misyonumu

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Sag bek gelecek sabri yedek kalacak. Umut sag bek oynamayacak. Forvet alinacak, Burak ile olmaz bu isler ve o yedek kalacak. Orta sahada melo ile jose oynuyacak. Sneijdere yeni sozlesme verilecek ve muslera satilmayacak. Eger sag kanat alilarlarsa 2-3 ay ertelerim misyonumu

serhat kardes sen simdiden bas kufur cunku bunlarin hic biri olmaz.

Kim gelirse gelsin rezil olacağımız için Bayern-Real-GS-Gent istiyorum ben. Başka türlü kurtulamayız yoksa bu vizyonsuzlardan. Hem kadromuz yeterli diyen Hamza'nın da açıklamalarını merak ediyorum.

Barca-City-GS-Wolfsburg da olabilir.

Son düzenleme:
serhat kardes sen simdiden bas kufur cunku bunlarin hic biri olmaz.
Bir umut bekleyecegim. Insallah burayi okuyorlardir ve birseyler degisir. Turkiyede olsam ben garanti floryayi basardim okadar sinirliyim halimize. Cidden bu takim Avrupada saygi duyulan bir camia. Kimse kucuk dusuremez, dusurenin ne anasi kalir ne bacisi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt