Transfer Nöbeti (ARŞİV 24) - Sayfa 163 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nzonzi usain bolt demiyorum ama o kadar ağır dedikleri adam nasıl senelerce epl'de oynadı ? uğur karakullukçunun vedat muriq zajh yorumlarına falan bakın. bir oyuncuya taktı mı öve öve bitiremez. şimdi sezon boyu nzonzi şöyle hatalı böyle hatalı diye eleştirir

Nzonzi ve seri transferleri yerel liglerin artık çok da öneminin kalmadığının göstergesidir. Şampiyonlar liginde bir maça çıkmak çok değerli olmuş

Monaco da ne cenabet kulüpmüş... Adamla anlaşıyorlar, kulüple anlaşıyorlar sonra bir sağlık testinden geçiriyorlar adamlar 2-3 gün kayboluyor ortadan. Kpss'ye de mi hazırlıyorlar nedir anlamadım ki.

nzonzi usain bolt demiyorum ama o kadar ağır dedikleri adam nasıl senelerce epl'de oynadı ? uğur karakullukçunun vedat muriq zajh yorumlarına falan bakın. bir oyuncuya taktı mı öve öve bitiremez. şimdi sezon boyu nzonzi şöyle hatalı böyle hatalı diye eleştirir

Bu adamı ilk kez blackburnde izlemiştim aklım almıyordu nasıl buralarda takılıyor diye sonra ilginç bir şekilde stoke aldı ucuz fiyata.. Değeri son yılına kadar neredeyse hiç bilinmedi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt