Transfer Nöbeti (ARŞİV 24) - Sayfa 166 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nzonzi usain bolt demiyorum ama o kadar ağır dedikleri adam nasıl senelerce epl'de oynadı ? uğur karakullukçunun vedat muriq zajh yorumlarına falan bakın. bir oyuncuya taktı mı öve öve bitiremez. şimdi sezon boyu nzonzi şöyle hatalı böyle hatalı diye eleştirir

Uğur k.. belhanda hakkında düşüncelerini dinledikten sonra takip etmeyi bıraktım.

Nzonzi ve falcao geldi.

Sıra geldi belhanda,diagne ve bir sağ bekin satışına.

Bu satışla birlikde seri,nzozi,feg,falcao gibi oyuncular hızlı oyuncular olmadığı için bundan sonra alınacak oyuncuların tempolu hızlı oyuncular olması gerekiyor.

Hızlı bir sol kanat
Hızlı bir sağ bek
Hılzı bir 10 numara

Yüzde yüz şampiyonluk.

Evet, Nzonzi'nin menajer transferi oldugu kesin cünkü fb'ye de önerilmisti muhtemelen.

Eger gercekten transfer listemiz vardi ise (ki ben buna kesinlikle inanmiyorum) Diagne'nin gitmemekte direnmesi ile zaten bütün planlar suya düsmüstür.

Ali Naci: Nzonzi, 6 numara için belirlenen alternatifler arasında yoktu Fatih hoca isterse Nzonzi kiralanacak

Bakın Monaco Ben Yedder'i resmi olarak açıkladı.

Şaka maka önümüzde 1-2 gün daha Falcao süreci şimdiki gibi devam ederse, her türlü olumsuzluğa hazırlıklı olun derim.

Çünkü şimdiye kadar en büyük mazeret, Monaco'nun golcü almasının beklenmesiydi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt