Transfer Nöbeti (ARŞİV 24) - Sayfa 494 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Saçmalama yok öyle bir şey. O fotoğraftan bu şekilde seviyesiz anlamlar çıkarıyorsan ve bir de utanmadan Galatasaray ile o rezil kelimeleri yan yana kullanıyorsan kısa sürede banlanırsın umarım beceriksiz troll bir kuş olarak.
Bu hataları yapan değil de koca camiamızı bu duruma düşürenleri savunmamı bekliyorsun. Banlanacak bir durum yaptığımı düşünmüyorum, şuan rakipler bu şekilde takımımızı küçük düşürücü kelimeler kullanıyor bu son derece sizlere normal gelebilir bana gelmiyor.

Sizin düşüncelerinizi katılmayan insanlara yok trol yok kuş demeyi bırakın artık. Fikrin varsa yazarsın, yoksa susarsın. Ben işin amatörce yönetildiğini belirtiyorum. Bu kadar basit.

Harbi hizli adamlarsiniz ha tam ben atiyodum bu ve mehmet ozcani izlemedim hic acaba dedikleri kadar var mi? Roma yani boru degil bosa almazlar pek bi salih mevzusu vardi ama bu oyle olmaz gibi

——————————————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!
Mehmetin 3 90 dakika maçını izledim bence potansiyel var ama gelişmesi lazım al koy oynasın değil şu an.Merti izlemedim

"Monaco forvet alırsa engel kalkacak"

Açıklamanın özeti bu.Hafta başı-ortası söylemlerini ciddiye almayın daha önce de gün üzerinden tahminler yaptı nasıl fos çıktığını gördük.Her konuda anlaşmışız, ama 5 ama 10 gün sonra Monaco forvet alırsa kap gelir.Olayın özeti bu.
Alamazsa ne olacak Falcao’yu zorla takımda mı tutacaklar. Saçmalık..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt