Transfer Nöbeti (ARŞİV 24) - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
EB1Au78XUAEcwOw

2 aydır Banega ve Falcao'yla uğraşıp nihayete erdiremeyen yönetimden Nzonzi beklemek abes olur. Lisecilere, rantçılara, rakiplere ve art niyetlilere karşı sonuna dek yönetimin yanındayız ama transfer mevzusunda eleştiriyi fazlasıyla hak ediyorlar.

Öncelik denizlispor maçı olmalı Fatih hocam herkesi gerçek yerinde oynatmali Babel solda sağda feguli tabi ameliyat sonrası nasıl olacak oynar mı bilmiyorum mecburen cagne forvet oynayacak Jimmy bence belhanda nin yedeği olarak beklemeli donk ile yanında kim oynayacak ise sert olmaları soylenmeli bu takım ilerde baskı yapamaz şuan ona göre oynanmali ilerde baskı yapinca takım hızlı çıkınca bizim orta saha kayboluyor rahip hücum oyuncuları defansimiz ile karşı karşıya kalıyor

2 aydır Banega ve Falcao'yla uğraşıp nihayete erdiremeyen yönetimden Nzonzi beklemek abes olur. Lisecilere, rantçılara, rakiplere ve art niyetlilere karşı sonuna dek yönetimin yanındayız ama transfer mevzusunda eleştiriyi fazlasıyla hak ediyorlar.

Farklı biraz. Bence falcao bitti bile ama ne zaman açıklanır bilmem.Banegayı zaten kulubü satmıyordu o herifi niye istedik anlamadım

Diagneyi 7-8 gibi bir rakama satacağına satılmasın yedek beklesin daha iyi bence. Ocakta falan çinliler kafayı yiyor o zaman teklif gelmesini beklemek daha hayırlı.

Ha para lazım oyuncu satacak dersek yunuz'a gelen teklifleri tekrar gözden geçirsinler

Mbaye Diagne'ye Dinamo Moskova'nın 13 milyon Euroluk teklifinin ardından bir teklif de Rusların köklü kulübü Spartak Moskova'dan geldi. Rus ekibinin önerdiği son rakamın 10 milyon Euro olduğu belirtildi.(Ajansspor)

Denizli maçında puan kaybı olursa ki bence olabilir ozaman asıl tepkiyi aylardır konuşmayan hocadan bekliyorum
Aynen Ocak ayı gibi tepki koyacaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt