Transfer Nöbeti (ARŞİV 25) - Sayfa 85 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ECFYR5kWwAEjsBA

Sir Okan Koç 1878 akıllı deha

Diyelimki kimseyi satmadık bu dönem.o eksi durumu devre arası telafi edebilir miyiz..yani luyindama ve falcoanun lisansları çıkar mi herşeye ragmen

Kale: Muslera-Okan (sağlam)

Sağ bek: Mariano- Linnes-Şener (sağlam)

Stoperler: Marcao-Luyindama-Donk-Ahmet (ideal ikili sağlam, Donk da ligde iş görür ama bir adet yerli stoper gerekiyor)

Sol bek: Nagatomo-Linnes-Omer-Emre (sağlam)

Dos: Nzonzi-Donk (Sağlam)

Cm: Seri-Selcuk (buraya da bir yerli yedek gerekiyor)

Oos: Belhanda-Jimmy (sağlam)

Sağ kanat: Feghouli-EmreMor (sağlam)

Sol kanat: Babel-Jimmy (sağlam)

Forvet: .... (Error)

Sonuç:

Diagne-Mitroglou-Ozornwafor gönderilip
Yabancı santrafor-Yabanci hucumcu-Yerli stoper-Yerli orta saha almak lazım.

Kusursuz bir takım olmak için 3 giden, 4 gelen bekliyoruz son 2 haftada.

Kale: Muslera-Okan (sağlam)

Sağ bek: Mariano- Linnes-Şener (sağlam)

Stoperler: Marcao-Luyindama-Donk-Ahmet (ideal ikili sağlam, Donk da ligde iş görür ama bir adet yerli stoper gerekiyor)

Sol bek: Nagatomo-Linnes-Omer-Emre (sağlam)

Dos: Nzonzi-Donk (Sağlam)

Cm: Seri-Selcuk (buraya da bir yerli yedek gerekiyor)

Oos: Belhanda-Jimmy (sağlam)

Sağ kanat: Feghouli-EmreMor (sağlam)

Sol kanat: Babel-Jimmy (sağlam)

Forvet: .... (Error)

Sonuç:

Diagne-Mitroglou-Ozornwafor gönderilip
Yabancı santrafor-Yabanci hucumcu-Yerli stoper-Yerli orta saha almak lazım.

Kusursuz bir takım olmak için 3 giden, 4 gelen bekliyoruz son 2 haftada.

Yerli stoper yurt icinde mert vardi baska da yok. Yurt dışında kaan ayhan pahalı belki ismi bilinmeyen potensiyeli biri gelebilir

Sizi bilmem ama ben atalayı hazırlık maçlarda beğendim. Eğer kiralanmazsa bu sezon en az 5-10 maç oynar diye umuyorum.
Mustafa kapı için şu an konuşmak erken ama Atalay Türkiye'nin en iyi merkez orta saha oyuncusu olabilir ilerde.

Oyun görüşü iyi, pass tekniği iyi, şut tekniği iyi, ikili mücadelede fena sayılmaz...

Tercübe eksikliği ve A takımda olan maç eksikliği en büyük eksikliği duruyor doğal olarak.

Bizde mi olur yoksa kiralık başka yerde mi bilemem ama düzenli oynaması gerekiyor artık A takım seviyesinde. 19 yaşına bastı 2 ay önce.

Yerli stoper yurt icinde mert vardi baska da yok. Yurt dışında kaan ayhan pahalı belki ismi bilinmeyen potensiyeli biri gelebilir
Zaten yerli stoper ve yerli orta saha işini ya altyapıdan çözeceğiz ya da dışarıdan gurbetçi sürpriz bir futbolcuyla.
Orta saha için gerçi bir kaç isim geçiyor Mehmet Özcan, Taylan vs gibi ama bu adamlar bizde iş yapar mi soru işareti.
En kötü ihtimalle, çok uygun maliyetle Topal ve Ertuğrul'u almak lazım tekrar ediyorum en kötü ihtimalle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt