Transfer Nöbeti (ARŞİV 14) - Sayfa 352 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kuşların rodrigez yorumları:)

gittiği her takımda iş yapacak oyuncudur. fener için faydalı transfer.

garry gibi oyuncular büyük iştir bu ülkede

fenerbahçe böyle bir transferi niye yapıyor ? ben size söyliyim çünkü fenerbahçe oyunu bu sene önde ve rakip sahaya yıkacak şekilde oynamak isteyecek.

fenerbahçe tamda ihtiyacı olan yere nokta atışı transfer yapmıştır

gs'de oynadığı dönemde winner yetisi kazandı. dolasıyla bu fb için çok önemli.

max krusedan sonraki en iyi transfer oldu bence hayırlı olsun

comolli bu sene iyi iş yapıyor sezon nasıl geçecek merak ediyorum.

garry kruse moses.. çok can yakacağız çoook
Bunlar hep böyle. Bizdeyken b*k gibi bir ise yaramaz derler kendi takimlarina gelince ovv bomba transfer yilin oyuncusu olur. Fernandoya da gidince takimi ayakta tutan oynatan oyuncu diyorlar ama gitmeden yaşli kağni gibi, extra özelligi yok diyorlardi.. ndiaye fener muhabbeti cikinca hemen övmeler baslamis onun gibi koşup basan oyuncu yok. Gs tekrar alsa iyi iş yaparlardi. Bize gelirse şampiyonlugun 1 numarali favorisi oluruz diye konuşuyorlar.. ama bizde oynarken beyni yok anca koşmasini biliyor diyorlardi

Bu oyunculari bizde görmesek inanacaz dediklerine.. birakin sevinsin garipler. Sezon başlayinca çok sövecekler zaten

Bizim şuan ki güncel kadronun başında Fatih Terim değil de başka bir teknik direktör olsa var ya Tudor, Hamza Hamzaoğlu falan takım ilk 5'e zor girer. Fatih Terim etkisi de bir yere kadar ligimizde işliyor da Avrupa'da yemez. Kaliteli iki orta saha almalıyız ve bir de forvet 3 yıldız şart

Bunlar hep böyle. Bizdeyken b*k gibi bir ise yaramaz derler kendi takimlarina gelince ovv bomba transfer yilin oyuncusu olur. Fernandoya da gidince takimi ayakta tutan oynatan oyuncu diyorlar ama gitmeden yaşli kağni gibi, extra özelligi yok diyorlardi.. ndiaye fener muhabbeti cikinca hemen övmeler baslamis onun gibi koşup basan oyuncu yok. Gs tekrar alsa iyi iş yaparlardi. Bize gelirse şampiyonlugun 1 numarali favorisi oluruz diye konuşuyorlar.. ama bizde oynarken beyni yok anca koşmasini biliyor diyorlardi

Bu oyunculari bizde görmesek inanacaz dediklerine.. birakin sevinsin garipler. Sezon başlayinca çok sövecekler zaten
Yanlis dusunuyosun renkdas garry bizdeyken adamlar forumlarinda her zaman dediler boyle bi adamimiz yok diye hep hayranlikla yorum yaptilar arastirirsan gorursun. Istediklerini aldilar insallah basarisiz olur

Fenerle Trabzon cekisir bu sene şampiyonluk icin. Orta sahanin en kaliteli adamini yolladik e yönetimde gidenin yerini dolduramayan bir yönetim doldursa bile adı sanı duyulmayan birini getirirler. Eziliriz. Onaziyi istesek bari Trabzondan.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Yav kardeşim sende saçma sapan kadrolar kurup sonra olmuş mu demekten ve böyle karamsar konuşmaktan başka birsey bilmiyorsun kusura bakma

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Garry i abartmaya lüzum yok. Sözleşmesini iyilestirsin diye g.tunu yırttı. Simdi 2.5m u alir yatışa geçer fenerde. Bu kamiller kendilerini sorgulasinlar Yesil Burun adalarindan bir adama 2.5 yıllık verilir mi diye

Türk oyuncuların bile aidiyetleri bağlılıkları yokken bir takıma yabancıların nasıl olsun Garry Rodrigues, Ndiaye, Gomis, Diagne gibi oyuncuların dini, imanı, takımı, partisi, çizgisi olmaz arkadaşlar bunlar para neredeyse oraya giderler. O yüzden Rodrigues ve Ndiaye neden Fener'e gidiyor diye hayıflanmayın tamamen duygusal.

Fenerle Trabzon cekisir bu sene şampiyonluk icin. Orta sahanin en kaliteli adamini yolladik e yönetimde gidenin yerini dolduramayan bir yönetim doldursa bile adı sanı duyulmayan birini getirirler. Eziliriz. Onaziyi istesek bari Trabzondan.

Transfer dönemi bitti demi zaten. Bugün 12 temmuz değil, 28 ağustos. Ligin ilk 3 maçı oynanmış, 2 beraberlik 1 yenilgi almışız.

Üstteki şeyler olsa bile, şapkadan tavşan çıkarıp bu kadro yine şampiyon olur. Ligin BABASI başımızda, az sakin olun yahu.

Fenerin 2019-2020 transfer sezonu parolasi : GS ın boku bile degerlidir !!!

Serdar
Tolga cigerci
Rodrigues
Ndiaye (loading)
Emre b.

Adamlarda stoper ve merkez orta sahada oyun kuracak pasla cikacak oyuncu yok. Bu bolgede baski feneri bitirir. Emre b. bu isi yapamaz 39 yasinda.

Vedat ve kruse hareketsiz forvetler. Topu onlara getirebilmen lazim etkili olabilmeleri icin. Moses ve Rodrigues bu isi yapabilecek oyuncular degiller. Yani rakip savunma duzenini bozacak yeterlilikleri yok. Rodrigues dususte. Gecen sene bizde cok tutuktu ilk yari ve gitti arabistanda bile bi halt edemedi. Moses mac icinde cok kaybolan biri.

Diger taraftan valbuena calimla adam eksilten ve bunlari kumede tutan oyuncuydu. Calimla adam eksilten oyunculari yok. Valbuena duran toplarla da cok gol attirdi. Fb de etkili duran top kullanan adam da kalmadi. Umarim Kolarovu almazlar.

Kalede 50 alternatifleri var 1 tane kaleci yok! Merkez orta saha icin milyon opsiyonlari var 1 tane adam gibi merkez orta sahalari yok. Stoperleri berbat. Yedek santraforlari yok.

Biz bana gore 6,8,9 hatta 10 almaliyiz. Yusuf Malli haberleri var. Hoca sanirim belhandaya alternatif olarak istiyor.

Bunlari almak icin diagne, belhanda, mariano satilmali mutlaka. Ama belli ki satma isleri krizde. Banega cok iyi olurdu. Ama zor artik. Banega olmuyorsa umarim iyi bir scout transferi yapabiliriz.

Yav kardeşim sende saçma sapan kadrolar kurup sonra olmuş mu demekten ve böyle karamsar konuşmaktan başka birsey bilmiyorsun kusura bakma

Karamsar olmamak için bir sebep ?
Adamlar geçen sene forvet alamadılar onlar yüzünden gruptan çıkamadık. Bu süreçte forvet bile aramadılar ki devre arasi dönemin son günü kasımpaşanın oyuncusuna dünya para gömdüler. Gidenin yerini doğru düzgün dolduramayan, Emre Mor denen çocuğu bile bitiremeyen adamlar Fernando gibi klas ve kilit bir oyuncunun yerini nasıl dolduracak anlatsana bana ? Cidden ümidin varmı.
Adamlar bonservissiz Balotelli Welbeck gibi adamları bile görmüyor forvet için. Besbelli kimseyi alamayacaklar bizde Donk Selçuk ikilisi ile kıçımıza teneke bağlanmış şekilde rezil olup elenicez Clde.

Fejsa Ndiaye Emre yapacaklar ilerde Kruse solda Kono sağda Moses. Defans hatlarıda güçleniyor ee ? Bizde kadromuzu zayiflatmakla meşgulüz.

______________Altay Bayındır
Dirar_____Serdar_____Kolarov____Hasan Ali
_____Fejsa______Ndiaye_____Emre
____Moses______Kruse_____Konoplyanka

Yedekler: Vedat Muriqi, Garry Rodrigues, İsla, Mehmet Ekici, Elmas, Zajc, Jailson,

Karamsar olmamak için bir sebep ?
Adamlar geçen sene forvet alamadılar onlar yüzünden gruptan çıkamadık. Bu süreçte forvet bile aramadılar ki devre arasi dönemin son günü kasımpaşanın oyuncusuna dünya para gömdüler. Gidenin yerini doğru düzgün dolduramayan, Emre Mor denen çocuğu bile bitiremeyen adamlar Fernando gibi klas ve kilit bir oyuncunun yerini nasıl dolduracak anlatsana bana ? Cidden ümidin varmı.
Adamlar bonservissiz Balotelli Welbeck gibi adamları bile görmüyor forvet için. Besbelli kimseyi alamayacaklar bizde Donk Selçuk ikilisi ile kıçımıza teneke bağlanmış şekilde rezil olup elenicez Clde.

Ya kardeşim kusura bakma sen futbol bilmiyorsun magazin oku. Welbeck kim sakatlik muzmini gelse burda ilk sen dersin bu risk alinir mi diye. Senin amacin luks isimler gelsin oynamasalar bile ben okulda işte sokakta herkese hava atayim. Sen süre gelen basarilari degil anlik basarilari isteyen benimsemis bir adamsın. Gecen sene askerdeydim cok giremedim ama ondan önceki sene burdaydim yine sana boyle yazdim. Feghouli gelecegi yok Belhanda napmis onun yerine her gun burda adam sayıyordun. Yani anlayacagin bu dünyada boşa yaşıyorsun g.tunu kaşıyorsun

Anavatandaki isim: Ismaila Wafougossani Soro
Doğum tarihi: 7 May 1998
Doğduğu il: Yakasse-Me-Agou Fildişi Sahili
Boyu: 1,73 m
Uyruğu: Fildişi Sahili Fildişi Sahili
Mevki: Orta saha - Önlibero
Oyuncu danışmanı: Dimitri Celuk
Güncel kulüp: Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda Tel Aviv
Takıma katılma tarihi: 1 Oca 2018
Sözleşme bitiş tarihi:: 30.06.2021

Geçen sene 2 gol 4 asist ile oynamış. Maksimum 700.000'e alırsın , canavar gibi ama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt