Transfer Nöbeti (ARŞİV 23) - Sayfa 485 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nef, Galatasaray’a yıllık ortalama 17 MTL verdi. Galatasaray ise 20 MTL’nin üzerine çıkarmayı planlıyor. Nef bu parayı verirse, THY’den de 20 MTL’ye yakın para gelecek. Böylece Galatasaray, forma göğüsünden 40 MTL’den fazla kazanarak Süper Lig rekoru kıracak. (@CeyhunKuburlu)
Falcao'ya yıllık 5 milyon verilmesi konuşuluyor, forma reklamına 3 milyon euro bile veren yok. Bir de buna rekor deniliyor.

falcao bonuslarla 7den aşağı almax

vermemiz gereken ise bonuslar dahil max 4

7 milyon bonservis verip alacağımız adam da 3 aşağı 5 yukarı atar onun kadar

diagne bile attı

biz 5 teklif etmişsek falcao 6 istiyorsa falcao bizde demek, zaten medyanın yabancı türk farketmez geriden geldiğini göz önüne alırsak 5.5 - 6 M'a falcao bizde demek . Nitekim son duyumcuların ve diğer yabancı basın organlarının haberleri ile de örtüşüyor

Ben Falcao ile anlaşıldığını ve açıklamak için Diagne’nin satışının beklendiğini düşünüyorum. Falcao’yu alırsak Diagne’yi satacağımızı net belli ederiz. Bu yüzden bekleniyor. Ayrıca Falcao’dan sonra Arda’nın da açıklanacağını düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben Falcao ile anlaşıldığını ve açıklamak için Diagne’nin satışının beklendiğini düşünüyorum. Falcao’yu alırsak Diagne’yi satacağımızı net belli ederiz. Bu yüzden bekleniyor. Ayrıca Falcao’dan sonra Arda’nın da açıklanacağını düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Diagne'yi satacağımızı papua yeni gine ligindeki (var mı böyle bi lig ?) takımlar bile öğrenmedi mi?

ayrıca diagne gerçekten gittiyse falcao çoktan gitmiştir hocanın ağzı sütten daha önce yandı bir forvet hazır olmadan diagne gitmezdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt