Transfer Nöbeti (ARŞİV 29) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya bana biri anlata bilirmi kafayi yiyecem artik ulan bir yönetim düsunun adam akili transfer sezonu gecirmezmi yaaaa kac haftadadir bekliyoz Falcao da Falcao halen. Bekliyoz ya artik yazacak birsey bulamiyorum gercekten

Tamamda herkese mi verecek Ribery'e verdi diye
Ribery kimki 36 yasinda, falcao halen formda. Italyada vergiler yüksek diye gitmeyebillir veya cl icin. Ama italyaya gitmesi icin 6.5-7 vermeleri gerekir yoksa monacodan alir 1 sene 8 milyonunu sonra isteyenmi yok sanki. Bugün aciklanmasa yönettim istifa. Sartlar uygun falcao classinda kac golcü 5 milyona trye gelmeyi kabul eder.

Ya bana biri anlata bilirmi kafayi yiyecem artik ulan bir yönetim düsunun adam akili transfer sezonu gecirmezmi yaaaa kac haftadadir bekliyoz Falcao da Falcao halen. Bekliyoz ya artik yazacak birsey bulamiyorum gercekten

Nzonzi Seri Emre Mor Babel Jimmy Adem Sener neyini kesmedi ustat?

Adamakıllı transfer sezonu gecmesi icin ne yapmalari lazim reisim. Bir forvet şöyle yada böyle gelecektir

Edit: insallah amin :D

Şaka maka fena sabrettik ha geçen sezondan sonra daha kötüsü olmaz derken master yaptık bu yaz. Bizim kadar Falcao da sabretti tabi hakkını yemeyelim. Hala otel odalarında yaşıyor ailesiyle adam ev yaşantısını unuttu. Bakalım sabrın sonu selamettir sözünü bile çürütebilecek mi yönetimimiz...

Mehmet Emin Uluç galiba çıkmış aspor a Galatasarayimiza saldırıyor yok penalti vermemiş hakem falan bu adamları ekrandan yollamamiz lazım gitsin Fenerbahçe'yi konuşsun yönetim taraftar tepki koymali bu sikeci takım bırakmadı pesimizi biz kaale almıyoruz adamlar suluk gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt