Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 497 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 3)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi bugüne kadar arazi satılmasına karşı olan delegeler nedense bu adam bastayken satışa izin veriyorlar. Aysal'dan hazettigimden değil ama adamın bir stratejisi vardı. 2. Sermaye artırımına birileri engel olarak tüm stratejileri alt üst etti ve mali durum birden tepe taklak oldu. Hatırladığım kadarıyla onun zamanında arsa satışını veto etmişlerdi.

Şu durumda takım sportif başarıyı sağlayamadığı taktirde bu adamın taşla sopayla kovulması gerekmekte. Ali Dürüst' ün de artık insiyatif alma zamanı geldi diye düşünüyorum.

ben basarilidir diye yazmadim zaten. ama takim öyle veya böyle mali bakimdan rahatlayacak.
bunun üzerine sportif basariyi getiremese birdaha baskan olamaz.
Sizin öyle düşündüğünüzü düşünmedim zaten. Adam borçları bitiriyorum havalarında. Oysa kulübe kattığı bir değer yok. Sat sat sat. E niye sattırmadınız önceki başkanlara peki. Onları istediğiniz gibi kullanamadığınız için olabilir mi. Yahu 2 tane parasını verip 1 kez bile forma giymeyen futbolcu geçti bu kulüpten. Bu bile bir skandaldır. İrfan mıdır nedir onun gibi dinazorların dursunu ölümğne koruması çok enteresan

LG-H990 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sizin öyle düşündüğünüzü düşünmedim zaten. Adam borçları bitiriyorum havalarında. Oysa kulübe kattığı bir değer yok. Sat sat sat. E niye sattırmadınız önceki başkanlara peki. Onları istediğiniz gibi kullanamadığınız için olabilir mi. Yahu 2 tane parasını verip 1 kez bile forma giymeyen futbolcu geçti bu kulüpten. Bu bile bir skandaldır. İrfan mıdır nedir onun gibi dinazorların dursunu ölümğne koruması çok enteresan

LG-H990 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

herneyse bu sezon son sansi oda farkindaki iyi isimler dönüyor transferde.
bakalim gercekten alinyormu yoksa yine yalan dolanmi ?
dedigim gibi bu sezon sportif basari gelmese ne irfan ne baska biri bunu daha koruyabilir.
birdaha secilemez. ama tam tersi dedigi oyuncular gelir ve sportif basariyi yakalar
ozaman riva ve floryadan gelen sicak parayla beraber yine secilir.
hersey bu seneki sportif basariya bagli bu sezon onu basaramasa yüzde bin birdaha secilemez !

Asamoahhhh

o iki çok iyi oyuncu kimler renktaş ?

Kardeşim isim vermeyeyim şimdi,haksız çıkarım linç edilirim ki transferleri de çok zor,yani umutlanmaya gerek yok. Mesela şöyle bir şey söyleyeyim, Juanfran baya baya yarın İspanya'ya gidip alabilecekleri bir oyuncu,kolay bir transfer.Demek ki daha iyisi bakılıyor.Bence iyi bir sağbek gelicek. Asamoah'ı da çok önceden biliyorum. Hatta buarada muhabbeti yapılıyordu gelse falan diye misafir olarak takip ederken forumu.

Olmaz, selcugun asıl yapması gereken meziyetlere çözüm olur

tamam selcuktan defansif islerde bekleniyor.
box to box oynuyor cünkü, pasalic bunlari yapabilir heralde.
ama bekledigimiz yirtici orta saha olabilirmi o var iste.

ah ne yirtici orta sahasi, bende kendi kendimi kandiriyorum, melo gibisini alamayiz zaten birdaha !

Son düzenleme:
Yeme bizi gece vakti Ömer!;). İçten içe Uğur vb bir TC uyruklunun transfer edilmesini istediğini biliyorum; topu başkasına atmana gerek yok, rahat ol yaw!:asd22:...

Uyruk takıntım yok. Hatta yabancı sınırının 14 olmasına bile karşıyım ama ülke içinde ve altyapıda yetişmiş adam kıstasının 11 ve 18 içinde olması gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca bunun birçok kulüp içinde önemli olduğunu Avrupa'da da görüyoruz. Özellikle bizim ligimiz gibi sui generis, nevi şahsına münhasır özellikleri olan bir ligde 2-3 bizden birini tutmakta fayda var. Bu isimelr kaliteli olursa ala olur tabi.

De jong'un öyle böyle değil kesinlikle şutlanmasi lazim. Yaptıkları 100b € etmez
Zor gibi.

O parayı kimse vermez ona, ya kendisi feragat edip başka takıma gidecek ya da biz fesh edeceğiz yollayacağız.

Ajax falan diyenler vardı geçen. Ajax buna bizden aldığının yarısını ancak verir o da taş çatlasa.

sent via GSC

Dursun çıkmış 20 gune transfer biter diyor...

Ahanda buraya yazıyorum yeni transferler maça yetismesin turu geçemeyiz...

Biri şu futbol cahiline abrupa maçımızın oldugunu söylesin..

Lens transferi inşallah olur ilgimiz varsa ciddiden. Türkiye ligi için çok iyi bir isim bence ki bunu geçen sezon yeterince ispatlamış bir isim. Gomis bayram eder

Ciddi anlamda yönetim yada menejerler ile irtibati olan bir sahis, neden Galatasaray taraftarlarinin ikamet ettigi bir foruma girip, yeni üyelik yapip, bunu paylasarak itibar kazanma ihtiyaci hisseder ?

Bu sözde duyumculari ciddiye felan almayin, 99%´u spekulasyon yapan ve milleti kandiran veletden baska birsey degildir.

Son düzenleme:
Ciddi anlamda yönetim yada menejerler ile irtibati olan bir sahis, neden Galatasaray taraftarlarinin ikamet ettigi bir foruma girip, yeni üyelik yapip, bunu paylasarak itibar kazanma ihtiyaci hisseder ?

Bu sözde duyumculari ciddiye felan almayin, 99%´u spekulasyon yapan ve milleti kandiran veletden baska birsey degildir.
Her transfer dönemi aynı şeyleri yaşıyoruz burada. Ciddiye alan varsa zaten ya aşırı saftır ya da hâlâ ümit beslediği için en ufak dala dahi tutunuyordur.

Her transfer dönemi olduğu gibi klasik hızlı bir giriş yaptılar onlarca adamın ismini ortaya atarak. Şimdi rüzgarın esmediği döneme girdik. Bundan sonra da nelerin olacağı ortada.

Madem 3 oyuncu ile anlaştın ne diye en azından 2 tanesini halledip takıma kazandırmıyorsun. Sezona en erken başlayan takımız ama tek bir transfer bitmedi daha, yeni oyuncu ne kadar erken katılırsa takıma o kadar iyidir uyum süresini kısaltır takımla birlikte daha uzun çalışır vs.

Bizde illa yumurta kapıya dayanacak.

sent via GSC

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt