Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 203 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkese merhabalar.
Uzun zamandır foruma giremedim, 103 gündür askerdeyim. Şafak 67, kısa süre sonra geri geleceğim eskisi gibi diye umuyorum.

Son zamanlarda gündemi takip edemedim, bu sene gelen giden oldu mu, son günlerde kaçırdığım bir haber var mı, şimdiki günlerde beklenen haberler var mı, kısa bir özet geçebilecek olan var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Herkese merhabalar.
Uzun zamandır foruma giremedim, 103 gündür askerdeyim. Şafak 67, kısa süre sonra geri geleceğim eskisi gibi diye umuyorum.

Son zamanlarda gündemi takip edemedim, bu sene gelen giden oldu mu, son günlerde kaçırdığım bir haber var mı, şimdiki günlerde beklenen haberler var mı, kısa bir özet geçebilecek olan var mı?

Hicbir gelisme yok.
Her zaman ki gibi agirdan aliyoruz.
Gundemdeki isimleri terim yalanladi.
Transfer konusunda da olumsuz konustu.

Herkese merhabalar.

Şuanlık bir şey yok. Dün fatih hoca açıklamalar yaptı. 1temmuzda kamp var. Gelen ve gidenlerin durumu şuan net değil. Hepsi kamp zamanı belli olur. Transfer konusunda üzerinde durdukları isimler var. Çalışıyorlar. Gündemdeki birkaç ismi yalanladı. İmbula milik Bacca bennacer isimlerini. Tek transfer Muğdat olacak ilk kampa yetiştirilecek deniliyor. Kısacası herşey 1.kamp döneminin sonunda belli olur.
İlk kamp İsviçre 2.kamp ise 2gün aradan sonra Avrupa da olacak.

Agustos ayina kadar Nagatomo - Donk - Denayer - Ndiaye - Yerli Copler disinda ciddi bir gelisme olmaz

Agustosta bir santrafor katarlar takima olur biter

Sahsen Badou'yu istemiyorum
emery-team-6-wilshere.jpg

açıkçası scout ekibi 500bin e yeni Ndiaye bulabilmeli....Salzburg'taki Haidara gibi adamları patlamadan bulup getimek lazım denemek lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt