Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Önce sneijder algısı,sonra medya algısı,tff oyuncuları,taraftar baskısı,adamın instagram sayfasına tecavüz etmek,asistin asisti,şut pası diye dalga geçmek.. Çok bile dayandın bunlara burda muğdata bilen tapan var bir s**r çekti diye.. Suçluyuz seni bunlara yem ettik. Seni o yönetim denilen beceriksizlere yem ettik.. Aldığın maaş dert oldu ama tarık,selçuk,ahmeti konuşan olmadı. Aynı gomiste olduğu gibi çok üzgünüm. Son zamanlarda en ayakta kalan oyuncularımızdandın. Şimdi martta dönecek emreden medet uman mı dersin,ianis denen çocuktan medet uman mı dersin.. 28 yaşındaki oyuncuyu ARAPLARA sadece 8 milyon euroya satmak. Hakkımı helal etmiyorum kimseye. Sizi bu taraftar getirdi bu taraftarda ağlatarak göndermezse en adi şerefsizim.

Fikrim sabit asla da değişmeyecek.

Forvet alin lan forvet

Bittik tükendik yorulduk.

Ulan Allah'tan korkun

Forvet lan forvet
Forvet laaaaaan

Delirttiniz lan bizi delirttiniz

@Hakan Atasoy

Ben hicbir zaman belhanda kotu futbolcu demedim, ayni muslera gibi aldigi maas/performans olarak ikisi de rezil durumdalar. Birisinin ayaklari ve topu oyunu sokma asiri derece kotu, kemiksiz 3,7m aliyor.

Oburu, 50 resmi macta 3 gol 10 assisiti falan var, ve be udam garanti 3.3m aliyor ustune 600.000 falan bonus aliyor.

Malatyaspordaki Guilherme tas catlasa 700.000 aliyor ve Belhanda'dan daha iyi performans gosteriyor.

"Serdar yollayip eldeki tum parayi stopere gommek hangi akilsizin isiyse tebril etmek lazim"

Bu yorumuna cevap yazacaktim ama konuyu kapatmislar @Yusuf Kara

Cevabimi az cok tahmin edebiliyorsundur diye umuyorum ama burada yazinca direk 2-3 kisi üstüne cullaniyor. Su an hic ugrasacak halim yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt