Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 203 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tettehi kim biliyorda ne konusuyosunuz arkadas? Tetteh oynadigi hangi sezon adam gibi gol sayisina ulasmis?

Adam bu sezon 9 atmis. Ereninde var okadar. Gecirecekler bize bos oyuncuyu kac milyon euroya bizde alkis tutacaz.

Adamin bir 5 dakika videosu var. 3 Dakika boyunca zaten top kaybediyor, bencil oynuyo.
Istatistikleride yerlerde sürünüyor üstelik lesch bir ligde.

tecrubeli isim yapmıs bir stoper alacakmıyız bilmiyorum ama gelen paralar tamamen forvet transferine gidebilir.
su anki mevcut stoperle ligi idare edebiliriz diye dusunuyorum.

Bütün becereksizlikleri geçtim sadece Belhanda'ya yapılan zam bile istifa sebebi

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forvet transferine diyecek birseyim yok. Nihayetinde pazarlik yaptigimiz oyuncular da klupler de deli gibi ihtiyacimiz oldugunu biliyorlar ve muhtemelen fahis otesi ucretler istiyorlar. Daha zaman varken ve her kurus kiymetli iken iki liralik adama 4 lira vermek bizi zaten icinde bulundugumuz duruma dusuren nedenlerden bir tanesini tekrarlamak olur.

Yonetim de bunu dusunuyordur muhtemelen ama... Eren'i kadrodan cikardiklarinda, pazarlik masasina hic forveti olmayan bir takim olarak oturmus olacaklarinin ve bunun da dogal sonuclarinin olacaginin farkinda degiller miydi acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt