Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 268 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu ozan olur da oynamadı diyelim oldu ya ,sene sonu alırız.o da guzel

010220141526425572730_3.jpg

Bos yapmayalim Bayernin Ozan Kabak Konusunda satin alma opsiyonu var.

Bunu daha önce Gnabryde de yapmislardi Bremene giderken. Herkes niye Bremene gidiyor diyordu hatta.

Simdide Ozan niye küme düsecek takima risk alip gidyor deniliyor ama isin gercegi Bayernin transferin icinde olmasi.

Hatirlayin 1 ay önce Bayern yetkilileri Istanbulda Ozani izlemislerdi.

Bu arada Sergen sana yaziklar olsun. Cerez parasina sattilar bizim adimiza yüzyilin yetenegini, bakiyorum sende Ozani dislamaya baslamisin.

Diger altyapi oyunculardan bir Ozan olmaz, hepsini izledim. Yetenekli olabilirler ama Ozan bambaska cocuk.

Bi Ali Yavuz var o fena. Gökay fln tam bi cöp görüntüsü veriyo.

Bayern olayinda kaynak fußballtransfers ve mantik

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Bos yapmayalim Bayernin Ozan Kabak Konusunda satin alma opsiyonu var.

Bunu daha önce Gnabryde de yapmislardi Bremene giderken. Herkes niye Bremene gidiyor diyordu hatta.

Simdide Ozan niye küme düsecek takima risk alip gidyor deniliyor ama isin gercegi Bayernin transferin icinde olmasi.

Hatirlayin 1 ay önce Bayern yetkilileri Istanbulda Ozani izlemislerdi.

Bu arada Sergen sana yaziklar olsun. Cerez parasina sattilar bizim adimiza yüzyilin yetenegini, bakiyorum sende Ozani dislamaya baslamisin.

Diger altyapi oyunculardan bir Ozan olmaz, hepsini izledim. Yetenekli olabilirler ama Ozan bambaska cocuk.

Bi Ali Yavuz var o fena. Gökay fln tam bi cöp görüntüsü veriyo.

Bayern olayinda kaynak fußballtransfers ve mantik

yok ya.ozanı niye dıslıyım?en cok destekleyenlerdenim.yolu ve bahtı acık olsun.şans bulamayıp geri dönmesini bile istiyorum şimdiden ama ne yapalım gitti bi kere...bizde ozanlar bitmez ayrıca.dur bakalım

yok ya.ozanı niye dıslıyım?en cok destekleyenlerdenim.yolu ve bahtı acık olsun.şans bulamayıp geri dönmesini bile istiyorum şimdiden ama ne yapalım gitti bi kere...

O paraya satanlarin allah belasini versin. Bi Ozan icin izliyodum maclari, takimin en yetenekli oyuncusuydu.

Sende cocugun bebekliginden beri yaninda yürüdün normalde protesto olarak kulüp binasini basman lazimdi simdiye kadar.

Yerli Agüero Ali Yavuz Kol bir an önce A takima alinmazsa izlemem Semih gibi cöpleri.

O paraya satanlarin allah belasini versin. Bi Ozan icin izliyodum maclari, takimin en yetenekli oyuncusuydu.

Sende cocugun bebekliginden beri yaninda yürüdün normalde protesto olarak kulüp binasini basman lazimdi simdiye kadar.

Yerli Agüero Ali Yavuz Kol bir an önce A takima alinmazsa izlemem Semih gibi cöpleri.

ali yavuz kampa alınmılaydı çağırmadılar çocugu

ozan kendi gitmek istedi bence.fatih hoca da elinden geleni yaptı.gidicem diyenin önünde dag dursa dayanmaz.ozanın fiyatı 30 milyon euro şu piyasada bence.12ye gitti.yazık oldu 18 milyon avroya.

ali yavuzun 1 maça bakar parlaması.çok az kaldı.

ali yavuz kampa alınmılaydı çağırmadılar çocugu

Sacma sapan isler iste. Ilk o araplara karsi oynadigimiz macta forma giymisti ve bi pasla bile kalitesini göstermisti.

O dönem aliyorsun da simdi niye almiyorsun diye sorarlar adama ama bi mantikli birsey yapmiyoruzki onu sorgulayalim.

O cocuk saf yetenek, forvet olmasina ragmen Sneijder gibi temiz bi ayagi var cocugun

ozan kendi gitmek istedi bence.fatih hoca da elinden geleni yaptı.gidicem diyenin önünde dag dursa dayanmaz.ozanın fiyatı 30 milyon euro şu piyasada bence.12ye gitti.yazık oldu 18 milyon avroya.

ali yavuzun 1 maça bakar parlaması.çok az kaldı.

O 18 milyonu cikarsin simdi Dursun beyinsizi versin, 7.5 ne lan resmen menajerden kazik yemis.

Olan kulübe oluyo, birde türkiyeden bi oyuncuya kimse o paralari vermezdi muhabbeti varya, hayatimda böyle önyargili toplum görmedim..

He vermezler, sen böyle bakarsan olaya verene aptal derler zaten

O 18 milyonu cikarsin simdi Dursun beyinsizi versin, 7.5 ne lan resmen menajerden kazik yemis.

Olan kulübe oluyo, birde türkiyeden bi oyuncuya kimse o paralari vermezdi muhabbeti varya, hayatimda böyle önyargili toplum görmedim..

He vermezler, sen böyle bakarsan olaya verene aptal derler zaten

aynen.7.5 milyonu nasıl bi manyaklıkla eklediler acaba,ozanı degerli buldunsa 30 milyon avro yapaydın o maddeyi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt