Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 449 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu skandal bir karar ve Galatasaray'a maddi-manevi buyuk zarar veren bir karar..

Hiç kimse , Serdar dahil Fenerli bir adamla yemek yedi diye kadro dışı bırakılamaz. Bircok kişi farklı takımlardan oyuncu, yonetici ve iş adamları ile yemek yiyor, tatil yapıyor. Onlar kadro dışı kalmaz iken Serdar kaldı.. Serdar ın çok buyuk bir suçu , gunahı olsa bile sene sonuna kadar idare edilmeliydi.. Bu devre arasında bu b.ku yediler, şimdi panik halinde daha buyuk bir hata yapıyorlar. Semih'in nasıl bir stoper oldugunu çok iyi biliyoruz. Onun gelmesi, Serdar'ın gitmesi Galatasaray'ın şampiyonluğuna mal olacak bir olaydır.. Goreceğiz..
Fenere beleş gitmek için takımını tehdit eden düzenli hayatı olmayan sürekli sakat takıma fitne sokan adamlar mı şampiyon yapacak bizi?

Gittim geldim hala tutarlilik konusunda forumda bi gram ilerleme yok.

Hem bir yandan borc yapiliyor diye dram yapiyorsunuz, bugün oldugu gibi transferler yapilamayinca yönetimi istifaya davet ediyorsunuz.

Hem o kadronun kurulusunu elestirip Terimi o kadroyla sampiyon oldu diye kutlamakta bir diger celiski.

Büyük rakamlar verildi dogru. Ama taraftar yönetimi o duruma getirdi. Sanki cok anlayisli taraftarimiz varmis gibi onu argüman olarak kullanman cok adil degil.

Sahi sen gittin, niye geldin? Aynı cehalet az geliştir kendini Hakan!

Bu Terimi de anlamıyorum her seferinde aynı şey. Şampiyon olmuşsun ligi domine etme fırsatı eline geçmiş takıntılarıyla öpüyor takımı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fatih Terim gerçekten "gerekirse bu sezondan vazgeçiriz" dediği lafın hakkını veriyor

Ne diyelim inşallah yazın doğru düzgün bir takım kurarız ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt